Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда 9Pandas з Dota2 потрапила у блог прокремлівського блогера Амірана Сардарова (канал «Дневник Хача»). Блогер, відомий своєю підтримкою війни в Україні, зняв контент з гравцями Панд прямо на The International. Лише за день відео зібрало майже 400 тисяч переглядів.

В ролику, який є ідеальним прикладом прихованої російської пропаганди, Сардаров показує бомжів на вулицях Сіетла, називає три російські команди “Наші”, і каже, що його “спеціально сюди відрядили, відрядили наші”, а, прощаючись з представником американської команди EG, блогер саркастично каже “Хай Бог береже Америку”. 

Майже все 32-х хвилинне відео присвячене російській команді 9Pandas при тому, що спонсором Сардарова є букмекер Winline, а спонсором Панд є БК PARI – здавалося б конкуруючі на папері організації. 

Насправді ж відправка “Хача”, який судячи з відео взагалі вперше побачив Доту, бо навіть не знає, що таке кріпи, є нічим іншим – як російською пропагандою, яка прагне показати 5,5 мільйонній аудиторії прокремлівського блогера, що “наші” є на Чемпіонаті Світу, що вони вільно спілкуються з командами з усього світу і Росія не є вигнанцем, а визнається і поважається на світовій арені. 

Просування команди, яка належить одному російському букмекеру у відео від іншого російського букмекера красномовно натякає, що за всіма цими конторами виглядає сама російська держава, а БК є лише ширмою для замилювання очей, про що ми вже писали раніше. 

На скандальне відео встигла відреагувати директорка 9Pandas Марія Гуніна, відома своїми начебто антивоєнними поглядами. 

Я не маю жодного відношення до того, що прокремлівські блогери знімають контент із нашими гравцями. Дізналася за фактом виходу ролика. Це пиз…ь. Ширше коментувати не можу, мабуть.

Ми вже неодноразово писали про Марію Гуніну і її цікаву позицію щодо війни в Україні. З одного боку Марія виступає проти війни і відмовилася від російського прапора на Ліквіпедії, з іншого називала Крим російським і працює в команді, яка повністю фінансується російським букмекером PARI, який вочевидь пов’язаний з російською владою. 

Складно зрозуміти чи то Марія Гуніна настільки недалека, що не розуміє елементарних речей, чи вона просто гарно прикидається. 

Своєю чергою раніше Сардаров висловлювався на підтримку війни Росії в Україні у своїх соціальних мережах, а потім жалівся на хейт в свій бік.

Всі перетворилися на миротворців, а з нас зробили агресора номер один. Тоді питання: чому від усіх цих «миротворців» я не чув жодного заклику до миру на Донеччині за 8 років?

Також Сардаров пояснював підтримку Росії у війні тим, що це його дім. 

Я прийшов після повернення з Америки до одного простого висновку: треба підтримувати свій дім. На той момент я не розумів, як це далеко зайде. <…> Ми ж не знаємо, як там нагорі реально відбувається, за що вони борються. <…> Найпростіше зробити собі вибір. Глобально для мене вибір – я підтримую свій дім. Мій дім – Росія.

Материалы по теме

На турнірі Путіна з CS2 ноунейми без профілів HLTV змагатимуться за $500 000

На відміну від Dota2 в CS2 чемпіонат від Путіна Ігри майбутнього не зміг зібрати колективи зі світовим ім’ям. Ймовірно, відомі команди отримували запрошення, але вирішили дистанціюватися від змагань, які напряму фінансуються урядом країни, що розв’язала найбільшу війну в Європі з часів Другої Світової.

Стали відомі всі учасники ESL One Kuala Lumpur 2023. Серед них лише один українець, який грає за російську команду

0

Стали відомі всі учасники першого Мейджора з Dota 2 в новому сезоні. Турнір відбудеться з 11 по 17 грудня в Куала Лумпур і збере 12 команд, лише три з яких отримали прямі запрошення, а всі інші відбиралися через сито відбіркових.

Українець Алік V-tune Воробей приєднався до чотирьох росіян, щоб разом пройти кваліфікації на ESL Kuala Lumpur 2023

0

Ще один українець приєднався до російської команди. Алік V-tune Воробей, який після початку повномасштабної війни встиг пограти за такі українські клуби, як NAVI та B8, вирішив приєднатися до складу російської команди 9Pandas, яку спонсорує російський букмекер PARI.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.