Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

CoD

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard і вимагають відшкодування 680 мільйонів доларів

Власники команд і професійні гравці в Call of Duty судяться з Activision Blizzard, звинувачуючи розробника CoD в монополізації кіберспорту по їх улюбленій грі.

Найбільші призові фонди в кіберспорті у 2023 році

В останні роки призові фонди турнірів дещо відійшли на другий план, бо в багатьох кіберспортивних іграх з’явилися інші методи монетизації, наприклад бандли, присвяченимі командам чи турнірам, підтримка команд з боку розробників гри, збори зі стікерів чи продажу віртуальних білетів тощо.

У 2022 команда 100 Thieves по CoD стала Чемпіоном світу, але втратила 2,5 мільйона доларів

0

Команда 100 Thieves CDL відзвітувала про втрати 2,5 мільйонів доларів і це попри те, що вона стала переможцем головного турніру в дисципліні, вигравши Чемпіонат Світу.

New York Subliners стали чемпіонами світу з Call of Duty

0

Повною домінацією команди New York Subliners завершився Чемпіонат світу з Call of Duty. Цікаво, що команда стикнулася з проблемами у кожному матчі верхньої сітки на шляху до фіналу і навіть всуху 0-3 програла фінал вінерів, проте вийшла у суперфінал і розгромила своїх кривдників Toronto ULTRA з рахунком 5-0.

Розпочався Чемпіонат світу з Call of Duty. Команди змагаються за 2 380 000 доларів

У Лос-Анджелесі стартував Чемпіонат світу з Call of Duty: Modern Warfare II. З 15 по 18 червня 8 найкращих команд світу змагатимуться за призовий фонд у розмірі 2 мільйони 380 тисяч доларів США. Переможець турніру отримає рівно 1 мільйон доларів.

Мінюст США подав позов на BLizzard за обмеження максимальних зарплат кіберспортсменів в лігах по CoD та Overwatch

Міністерство Юстиції США подало позов на Activision Blizzard, а останні погодилися на мирову угоду для врегулювання спору. Претензії до видавця ігор виникли через кіберспорт, а саме через обмеження, які компанія наклала на зарплати гравців у своїх франшизних лігах Call of Duty League та Overwatch League.

Microsoft та Nintendo уклали десятирічну угоду про видання серії Call of Duty на платформі Nintendo

21 лютого віце-голова та президент Microsoft Бред Сміт оголосив, що Microsoft і Nintendo уклали 10-річну угоду про видання серії ігор Call of Duty на консолях Nintendo. Тепер шанувальники Nintendo зможуть насолоджуватися популярною франшизою та іншими іграми, які раніше були ексклюзивними для Xbox.

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Турніри з Call of Duty повернулися на Twitch та показали, що головній стрімінговій платформі кіберспорту немає альтернативи

На прикладі ліги CDL з Call of Duty стрімінгова платформа Twitch довела свою безальтернативність для перегляду кіберспорту. Річ у тому, що останні три роки офіційні турніри з CoD транслювалися тільки на Youtube, через ексклюзивний контракт з платформою на суму у 160 мільйонів доларів США.