Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилася групова стадія Чемпіонату Світу з League of Legends і визначилися 8 команд, які зіграють в Play-off за титул Чемпіонів WORLDS 2022.

Матчі Play-off розпочнуться 21 жовтня і триватимуть до 6 листопада. Всі матчі будуть проходити у форматі до трьох перемог на п’яти картах, проте у команд не буде жодного шансу на помилку, бо Play-off проходить у форматі Олімпійської сітки.

У фінальній частині цього року спостерігається тотальна домінація азійських команд. Так у вісім найкращих команд світу пройшло чотири команди з Південної Кореї, три команди з Китаю і лише одна команда з Європи. 

Результати групової стадії

Група А

Група В

Група С 

Група D

Сітка Play-off

 

Читайте також про феноменальні рекорди зірки Faker, які він встановив на WORLDS 2022.

Материалы по теме

TSM продали свій слот у професійній американський лізі по League of Legends

0

Один з найвідоміших американських клубів TSM продав свій слот в американській лізі з League of Legends іншому клубу Shopify. Джерела повідомляють, що ціна слоту склала 10 мільйонів доларів. Саме за таку сумо свого часу Riot продавали слоти у свої ліги, коли створювали франшизну систему змагань в LoL.

Ком’юніті League of Legends розкритикувало Riot за занадто агресивну монетизацію контенту

Гравці в  League of Legends критикують Riot Games за занадто агресивну монетизацію контенту. Раніше Riot завжди вважалася максимально лояльною до гравців, на відміну, наприклад, від Blizzard, яких давно звинувачують у вбудований в ігри гемблінг і занадто високі ціни.

Riot та LCSPA пішли на обопільні поступки. Літній сезон LCS стартує 14 червня

Мирною угодою завершилося протистояння Riot і професійних гравців LCS. Обидві сторони пішли на зустріч по ряду питань, заради того, щоб зміг стартувати літній спліт і команди змогли через нього потрапити на Чемпіонат світу.

Coca-Cola запускає новий смак Coke Ultimate у співпраці з Riot та League of Legends

Coca-Cola зробила потужну інтеграцію свого продукту разом з Riot з грою League of Legends. Компанія випустить спеціальний ексклюзивний смак Coke Ultimate, який буде доступним у варіантах з цукром та без у спеціально брендованій пляшці.