Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилася групова стадія Чемпіонату Світу з League of Legends і визначилися 8 команд, які зіграють в Play-off за титул Чемпіонів WORLDS 2022.

Матчі Play-off розпочнуться 21 жовтня і триватимуть до 6 листопада. Всі матчі будуть проходити у форматі до трьох перемог на п’яти картах, проте у команд не буде жодного шансу на помилку, бо Play-off проходить у форматі Олімпійської сітки.

У фінальній частині цього року спостерігається тотальна домінація азійських команд. Так у вісім найкращих команд світу пройшло чотири команди з Південної Кореї, три команди з Китаю і лише одна команда з Європи. 

Результати групової стадії

Група А

Група В

Група С 

Група D

Сітка Play-off

 

Читайте також про феноменальні рекорди зірки Faker, які він встановив на WORLDS 2022.

Материалы по теме

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.