Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головна зірка League of Legends Faker встановив історичні рекорди на Чемпіонаті Світу, який триває цими днями. Трикратний Чемпіон Світу вже 10 років продовжує демонструвати видатний рівень гри і не збирається збавляти оберти.

На цьогорічному Чемпіонаті Світу гравець пройшов групову стадію з рахунком 5-1 по картах і встановив рекорд всіх часів по статистиці групової стадії. Його поточний рекорд становить 38-6, тобто у нього 86 відсотків перемог на груповому етапі.

При цьому гравець займав перше місце у своїй групі на кожному Чемпіонаті Світу, який відвідував, і він один із небагатьох обраних гравців, які грали в одній і тій самій команді на кожному Чемпіонаті світу.

Після 10 років у LoL гравець примудряється ставити і внутрішньоігрові рекорди, спростовуючи думку про те, що йому треба на пенсію. Так на цьому ЧМ він зробив свій 350 кіл і став рекордсменом за кількістю вбивств, зроблених на Чемпіонатах Світу.

Читайте також про те, як пройшла перша частина Чемпіонату Світу з LoL. 

Материалы по теме

Анонс турніру Road to Glory з League of Legends з призовим фондом в 30000 грн

0

В Україні відбудеться досить помітний турнір з дисципліни League of Legends під назвою “Road to Glory“! На рідкісному для цієї дисципліни турнірі розіграють аж 30000 грн!

Найкращий кіберспортсмен світу Faker отримує зарплатню 5,6 мільйона доларів на рік. Стали відомі ймовірні зарплати топових гравців в LoL

В інтернет опублікували можливі заробітки топових гравців в дисципліні League of Legends. Опублікований список викликає багато питань, бо його опублікував китайський користувач YuQAQ і не зрозуміло, звідки він взяв цю інформацію, проте її тиражують в ЗМІ.

Riot представили ролик з суттєвими оновленнями League of Legends до сезону 2024

0

У 2024 році кіберспортивну League of Legends чекає багато змін, які торкнуться предметів, монстрів і навіть карти. Riot Games випустили ролик, в якому показують основні зміни, які гра зазнає найближчим часом і ці зміни дійсно суттєві.

Американська ліга з LoL скорочується до 8 команд через вихід EG та GG. Ходять чутки, що Evil Geniuses взагалі залишать кіберспорт

0

Навіть у фантастично популярній Лізі Легенд не все так гладко. Одразу дві команди вирішили залишити американську лігу LCS, причому вони не продають свої слоти чи передають комусь іншому, вони залишають лігу, причому так несподівано, що Riot змушені скоротити кількість команд з 10 до 8.