Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головна зірка League of Legends Faker встановив історичні рекорди на Чемпіонаті Світу, який триває цими днями. Трикратний Чемпіон Світу вже 10 років продовжує демонструвати видатний рівень гри і не збирається збавляти оберти.

На цьогорічному Чемпіонаті Світу гравець пройшов групову стадію з рахунком 5-1 по картах і встановив рекорд всіх часів по статистиці групової стадії. Його поточний рекорд становить 38-6, тобто у нього 86 відсотків перемог на груповому етапі.

При цьому гравець займав перше місце у своїй групі на кожному Чемпіонаті Світу, який відвідував, і він один із небагатьох обраних гравців, які грали в одній і тій самій команді на кожному Чемпіонаті світу.

Після 10 років у LoL гравець примудряється ставити і внутрішньоігрові рекорди, спростовуючи думку про те, що йому треба на пенсію. Так на цьому ЧМ він зробив свій 350 кіл і став рекордсменом за кількістю вбивств, зроблених на Чемпіонатах Світу.

Читайте також про те, як пройшла перша частина Чемпіонату Світу з LoL. 

Материалы по теме

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.