Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український турнірний оператор Starladder уклав трирічну угоду з EMG на проведення кіберспортивних фестивалів у Дубаї в наступні 3 роки. Раніше цього літа українська компанія на високому рівні провела пілотний турнір для EMG.

У прес-релізі йдеться про те, що:

Протягом наступних трьох років Геймерів чекають кіберспортивні турніри світового рівня на EMG Esports Festivals у Дубаї. EMG Esports Festivals у Дубаї пропонує гравцям всього регіону можливість насолодитися вражаючими кіберспортивними турнірами світового рівня

EMG — це найбільший організатор кіберспортивних подій у Дубаї, а StarLadder — один із найбільших глобальних кіберспортивних операторів і постачальників контенту. Компанії  об’єдналися, щоб створити абсолютно новий клас кіберспортивних подій на Близькому Сході.

У рамках партнерства StarLadder буде ексклюзивним виробником контенту та організатором щорічного ігрового та кіберспортивного фестивалю EMG з 2023 по 2025 рік. У рамках фестивалів найкращі кіберспортивні команди регіону та професійні геймери будуть запрошені до участі у турнірах в Дубаї. Ці змагання принесуть абсолютно новий рівень інновацій та розвитку кіберспорту у регіоні. Досвід EMG у поєднанні з досвідом StarLadder дозволить провести масштабні події, які привернуть увагу з усього світу. Ноу-хау StarLadder допоможе розширити можливості EMG за допомогою ширшого діапазону форматів турнірів і вибору ігор.

Коментуючи партнерство, Даррач Кемпбелл, директор з менеджменту EMG, сказав: «Ми бачимо масштабне зростання кіберспорту на глобальному рівні, і за підтримки Федерації кіберспорту Еміратів прагнемо відтворити це зростання на Близькому Сході. У зв’язку з тим, що культура ігор у нашому регіоні щодня долає нові межі, ми впевнені, що наше партнерство зі StarLadder стане ключовим елементом для розвитку кіберспортивної спільноти в ОАЕ. Ми з нетерпінням чекаємо участі StarLadder, створення більших і регулярних турнірів, які принесуть уболівальникам новий рівень кіберспортивних вражень».

«Близький Схід і ОАЕ, зокрема, є ринком кіберспорту, що швидко розвивається і має для нас стратегічне значення. Ми провели наш перший турнір в Дубаї ще у 2016 році, і тепер ми раді зміцнити свою присутність у регіоні, співпрацюючи з таким сильним партнером, як EMG, після нашої успішної організації Global Esports Tour Dubai на початку цього року», – сказав Роман Романцов, генеральний директор компанії. StarLadder.

Нагадаємо, що цього літа Starladder допомагав EMG проводити фестиваль у Дубаї, який відвідало понад 8 000 глядачів. У турнірі з призовим фондом 250 000 доларів перемогли Ninjas in Pyjamas.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.