Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Astralis і Heroic домовилися про трансфер Мартіна stavn Лунда та Якоба jabbi Найгаарда. Про це Astralis повідомили на офіційному сайті клубу.

Новачки негайно замінять Крістіана Buzz Андерсена та Йоганнеса b0RUP Борупа в основному складі команди Astralis.

Переходу гравців передував гучний скандал, коли Ставн та Джаббі спочатку домоглися звільнення з Heroic капітана команди CadiaN, шантажуючи клуб відмовою продовжувати контракти, а потім за спиною клубу домовилися перейти в Astralis. 

І без того напружені відносини між клубами досягли нечуваного накалу, проте якось командам вдалося досягти домовленості і угода здійснилася. 

Андерс Хорсхольт, генеральний директор Astralis прокоментував перехід гравців:

Перш за все, я хочу привітати Мартіна і Якоба в Астраліс. Вони обидва мають якості та мислення, яких ми шукаємо в Astralis, і, залучивши двох гравців такого рівня, ми робимо важливий крок до наших цілей у короткостроковій та довгостроковій перспективі. Обидва гравці чітко дали зрозуміти, наскільки вони хочуть бути частиною нашої організації, що, окрім таланту та наполегливої ​​праці, є ключовим для досягнення успіху в Astralis.

Я хочу подякувати Крістіану та Йоханнесу за час, проведений тут, і водночас з нетерпінням чекаю, коли команда та всі навколо стануть до роботи.

Мартін stavn Лунд дав коментар:

Останні кілька місяців були дуже бурхливими та невизначеними, тож я радий, що моє майбутнє в CS2 забезпечене Astralis.

Моя подорож разом з Heroic, яка тривала понад чотири роки, була наповнена незабутніми спогадами. Я щиро вдячний за підтримку вболівальників, всім з організації та навколо неї, і, природно, всім гравцям, з якими я мав честь одягати однакові футболки. Це була кров, піт і сльози. Спасибі всім вам.

Після цієї епохи настав час для чогось нового і я роблю крок, який мені здається правильним на даному етапі моєї кар’єри.

Тут в Astralis в мене є шанс пограти з одним із найкращих гравців усіх часів у dev1ce і це для мене дуже захоплюючий і рідкісний шанс. Крім того, я з нетерпінням чекаю повернення на сервер із blameF і зіграю зі Стером.

Astralis — одна з найвидатніших організацій в історії Counter-Strike і я сподіваюся стати частиною нової успішної глави разом з ними у CS2. Я буду боротися всіма силами, щоб досягти успіху заради себе, команди та організації.

Якоб jabbi Найгаард:

Я хочу подякувати всім у Heroic, хто був частиною нашого спільного шляху останні півтора року. Мені дуже сподобався цей час і ми разом створили спогади, які залишаться зі мною на все життя.

Минулий місяць чи близько того був дуже бурхливим, але я щасливий, що моє майбутнє вирішено. Я не можу дочекатися, щоб почати цю нову пригоду в Astralis з Мартіном та всіма моїми новими товаришами по команді, тренерами та стафом!

Я з великим нетерпінням чекаю, щоб почати практикувати CS2 у командному середовищі, і, сподіваюся, хлопці зможуть допомогти мені та Мартіну набрати швидкість.

Я зроблю все, що в моїх силах, щоб досягти цілей, які ми ставимо в Astralis, для себе, своїх товаришів по команді, клубу – але найголовніше для всіх наших уболівальників!

Каспер Штраубе, спортивний директор:

Ми продовжуємо роботу та розвиток, які були намічені і я радий, що зараз ми робимо великий крок у правильному напрямку. Проте навіть з урахуванням приходу двох класних гравців, у нас ще багато роботи попереду і хоча великі мрії здійснюються, ми реалісти і знаємо, що нічого не виходить з нічого.

Хочу подякувати b0RUP і Buzz за важливий внесок у команду. Я дуже поважаю їх обох, як гравців і людей і впевнений, що у них попереду світле майбутнє!

У той же час я, м’яко кажучи, радий, що ми залучили двох високоякісних гравців, які, з точки зору стилю гри та особистості, відповідають команді та організації Astralis. Їх якість на сервері не потребують реклами і в той же час вони скромні, але дуже прагнуть розвиватися як гравці та робити внесок у команду та спільноту Astralis. Сьогодні ми робимо значний крок вперед і я водночас пишаюся та радий мати Мартіна та Якоба на борту.

 

Материалы по теме

Xyp9x⁠ залишив Astralis через вісім років після створення команди

0

Astralis оголосили, що Андреас Xyp9x⁠ Хойслет розлучається з організацією, завершуючи восьмирічний період перебування в організації, протягом якого данець виграв чотири Мейджори та безліч елітних трофеїв на лані.

Heroic несподівано вийшли з Луврської угоди і перестали бути партнерами ESL, але збережуть слоти на IEM Chengdu 2024 та EPL

Неочікувано Heroic вийшли з так званої Луврської угоди, про це повідомила у своєму твіттері ESL. Луврська угода – це угода про партнерство ESL та ряду провідних кіберспортивних клубів планети, які за партнерство брали участь в розподілі доходів від ліг і турнірів ESL з Counter-Strike.

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

Гравчині з Astralis закликають Valve відкинути сексизм і зробити агентів жіночої статі безкоштовними

0

Гравчині жіночого складу Astralis звернулися до Valve з проханням зробити агентів жіночої статі доступними на рівні з агентами чоловічої статі. Наразі їх треба відкривати за окремий донат, що гравчині вважають проявом сексизму.