Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Secret оголосила остаточний склад команди на 2023 рік. Після другого місця на The International 11 в команді залишилося чотири гравці з сезону 2022 року, а в якості мідера до колективу приєднався чеський гравець Gaimin Gladiators Мирослав BOOM Бічан.

Капітан команди прокоментував підписання нового гравця:

— BOOM – сильний мідер, який розвивався рік у рік. Я із задоволенням поспілкувався з ним і ця бесіда додала впевненості у правильності нашого вибору. Він молодий, голодний до перемог та талановитий – думаю, він чудово впишеться до нашої команди!

Склад Team Secret на  сезон DPC 2023:

  • Remco «Crystallis» Arets — Позиція перша
  • Мирослав «BOOM» Бічан — Друга позиція
  • Роман “Resolut1on” Фоминок — Третя позиція
  • Бакит «Zayac» Емільянов — Четверта позиція
  • Клемент «Puppey» Іванов — П’ята позиція
  • Лі «Heen» Син Гон — тренер

Читайте також: Шляхи Team Secret та Nisha розходяться. В наступному сезоні DPC команда збереже чотирьох з п’яти гравців складу

Материалы по теме

Team Secret підписали двох нових гравців в тому числі одного росіянина

Team Secret оголосили про підписання двох нових гравців, які замінять Resolution та Zayac, яких нещодавно було звільнено з команди.

Team Secret офіційно розійшлися з Resolut1on та Zayac

0

Team Secret офіційно попрощалися з Resolut1on та Zayac, про це клуб повідомив у власному твіттері. Раніше Роман Фомінок вже писав, що став вільним агентом, ком’юніті очікувало, що його товариш Бакит також залишить команду Пупея.

Роман resolut1on Фомінок повідомив, що залишає Team Secret

0

Український професіонал Роман resolut1on Фомінок на трансляції повідомив, що залишає Team Secret. Офіційно команда покищо не підтвердила звільнення гравця.

Найбільший провал в історії команди — Team Secret вилетіла в другий дивізіон ліги DPC Західної Європи

Team Secret сенсаційно вилетіла в другий дивізіон першого сезону ліги DPC 2023 року. Команда Puppey програла матч останньої надії проти Nigma і остаточно втратила шанси на те, щоб залишитися у першому дивізіоні DPC-ліги Західної Європи. Останній цвях у кришку труни забив колишній тіммейт Пупея.