Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Secret підтвердила чотирьох з п’яти гравців поточного складу на новий сезон DPC 2023. Хто стане п’ятим все ще невідомо, проте відомо, що шляхи титулованого клубу розходяться з Nisha.

Гравець провів в Team Secret останні 4 роки та зіграв з командою понад 700 офіційних ігор. Звільнення гравця викликало здивування у спільноти, оскільки Nisha вважається одним з найсильніших та найстабільніших гравців на своїй позиції у світі. 

«Ми багато сміялися, подорожували світом та виграли купу турнірів. Я бажаю йому всього найкращого і сподіваюся, що його вогонь буде горіти ще багато років» — сказав Puppey, прощаючись з гравцем. 

Фактично Nisha прийшов у Secret маловідомим гравцем і виріс в одного з найкращих, допомігши клубу виграти чимало турнірів. Останній склад Secret зібрався буквально за кілька місяців до TI11 і пробивався через турнір останнього шансу. В основній частині The International 11 команда вразила потужним виступом і навіть дійшла до фіналу, проте там вона програла без жодних шансів на перемогу Tundra, що, мабуть, і стало запорукою змін у складі. 

Наразі невідомо, до якої команди приєднається Nisha, проте деякі аналітики та фанати пророкують йому місце у Team Liquid, куди якраз потрібен скіловий гравець після того, як MATUMBAMAN пішов на пенсію. 

Читайте також: Vavle оголосили правила на новий сезон DPC. На нас чекає кілька цікавих змін

Материалы по теме

Роман resolut1on Фомінок повідомив, що залишає Team Secret

0

Український професіонал Роман resolut1on Фомінок на трансляції повідомив, що залишає Team Secret. Офіційно команда покищо не підтвердила звільнення гравця.

Найбільший провал в історії команди — Team Secret вилетіла в другий дивізіон ліги DPC Західної Європи

Team Secret сенсаційно вилетіла в другий дивізіон першого сезону ліги DPC 2023 року. Команда Puppey програла матч останньої надії проти Nigma і остаточно втратила шанси на те, щоб залишитися у першому дивізіоні DPC-ліги Західної Європи. Останній цвях у кришку труни забив колишній тіммейт Пупея.

Михайло Nisha Янковський доповнив склад Team Liquid на наступний сезон DPC

Зірковий гравець Team Secret Михайло Nisha Янковський, який кілька днів тому несподівано залишив титуловану команду, знайшов нову домівку.

Team Secret підписала нового мідера та оголосила остаточний склад на 2023 рік

Team Secret оголосила остаточний склад команди на 2023 рік. Після другого місця на The International 11 в команді залишилося чотири гравці з сезону 2022 року, а в якості мідера до колективу приєднався чеський гравець Gaimin Gladiators Мирослав BOOM Бічан.