Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У фіналі вінерів The International 11 команда Tundra  Esports в напруженому матчі перемогла Team Secret. Всі три карти стали прикрасою турніру і фанати могли побачити дуже красиву та цікаву доту.

Таким чином Tundra Esports виходять у Гранд фінал турніру, а Secret продовжать боротьбу проти Liquid в фіналі нижньої сітки. 

Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

Дві топові клуби Dota 2 планують підписати склади з Counter-Strike 2

Одразу два топові клуби, що спеціалізуються на Dota 2, планують підписати склади з Counter-Strike 2, про це повідомив портал sheepesports.

Tundra Esports звільнила MinD_ContRoL, його тимчасово замінить колишній український гравець NAVI

0

Клуб Tundra Esports звільнив MinD_ContRoL. Розставання сталося через конфлікт в команді. На стрімі колишній гравець Тундри повідомив, що до його думки перестали прислухатися і керування колективом перебрав на себе росіянин і любитель малювати Z-свастику Pure.

Став відомим оновлений склад Team Secret з Dota 2

Після провалу у сезоні 2023 року, коли Puppey вперше за свою кар’єру пропустив The International, легендарна команда Team Secret повертається з новим складом.

Team Secret підписали двох нових гравців в тому числі одного росіянина

Team Secret оголосили про підписання двох нових гравців, які замінять Resolution та Zayac, яких нещодавно було звільнено з команди.