Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У іспанській Барселоні вихідними відбувся дуже дивний турнір FIRELEAGUE GLOBAL FINALS, який проходив у приміщеннях стадіону Камп Ноу, а підіймати над головою кубок чемпіони вийшли на трибуни абсолютно пустого стадіону.

В чемпіонаті з призовими у 100 000 доларів змагалося кілька колективів, які будуть грати на Мейджорі, проте не було жодної дійсно топової команди. 

В результаті матч за титул проходив між росіянами Spirit та бразильцями paIN. Хоча останні і виграли першу карту в результаті сильнішими виявилися Spirit. 

Найкращий перфоменс у команді духів показав українець w0nderful, який настріляв майже вдвічі більше фрагів ніж помер. 

Нагадаємо, що нещодавно на RMR Team Spirit кваліфікувалися одразу у стадію легенд. В той момент, коли Київ атакують російські дрони, російська команда виграє чималу суму, частина з якої вочевидь піде на знищення України. 

Результати FIRELEAGUE та розподіл призових:

1.  Spirit — $100,000
2. paiN — $30,000
3-4.  9z — $7,000
3-4.  Imperial — $7,000
5-8.  MIBR- $1,500
5-8. WINDINGO — $1,500
5-8.  Isurus — $1,500
5-8. MASONIC — $1,500

Читайте також цікаву статтю про те, як ESIC намагається наживатися на кіберспорті.

Материалы по теме

FURIA перевершила Spirit на IEM Cologne 2022. У групову стадію турніру вийшло 3 російські команди, проте жодна з них не пробилася у play-off

FURIA впоралася з Team Spirit і знову втерла носа експертам. Дехто надто повірив у Spirit, та дарма, бо виявилося, що FURIA все ще може грати на топовому світовому рівні.

IEM Cologne 2022 — Розклад та прогнози на четвертий день групової стадії турніру

Вчора ми конкретно пролетіли з прогнозами. Аутсайдери дивували, гранди теж, але зі знаком мінус. В результаті субота стала найнеочікуванішим за результатами днем на IEM Cologne 2022.

FaZe впоралися зі Spirit та зіграють проти Astralis за лідерство в групі B. Росіяни зустрінуться з бразильцями в матчі за вибування з турніру

0

FaZe перемогли Spirit і точно вийшли у Play-off IEM Cologne 2022. Завтра команда зустрінеться з Astralis у матчі за перше місце групи B.