Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Monte проводять прес-конференцію в Києві, присвячену своєму тріумфальному виступу на BLAST Paris Major 2023. Через те, що кількість місць на події обмежена, команда влаштовує пряму трансляцію з місця подій.

Трансляція розпочнеться о 16 за Києвом. 

 

Материалы по теме

Молодіжний склад Monte виграв свій перший міжнародний турнір

0

Молодіжний склад Monte виграв свій перший в історії турнір під назвою United21 Season 8. Цікаво, що це взагалі був перший серйозний турнір для складу.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

Monte відкрили склад з дисципліни Dota 2. До нього увійшли всі гравці команди Team Team

0

Український клуб Monte повідомив про відкриття складу з Dota 2. Клуб не займався створенням складу з нуля і якоюсь селекцією, а просто підписав склад достатньо невиразної команди Team Team, яка поки не показувала видатних результатів.

Monte виграли ESL Challenger Jönköping – свій перший визначний титул на LAN-турнірі

Український клуб Monte виграв перший у своїй історії престижний міжнародний титул. Команда стала переможцем ESL Challenger Jönköping, який проходив в рамках DreamHack і де розігрувалося запрошення на ESL Pro League та 100 тисяч доларів США.