Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Twitch оновив правила і тепер на платформі офіційно з’явиться “дорослий контент”, який раніше був суворо заборонений і за який стабільно роздавали бани.

Відтепер платформа дозволить «навмисно оголяти груди, сідниці або тазову область», якщо стрім має мітку класифікації вмісту (CCL), який Twitch запустив у червні як спосіб для стрімерів попередити користувачів, якщо їхній стрім говорить на теми сексу, азартних ігор, є вульгарним чи має інший вміст для дорослих. Те саме стосується намальованих, анімованих або «повністю відкритих жіночих грудей і/або статевих органів чи сідниць незалежно від статі», а також «написів на жіночих грудях і/або сідницях».

Тепер також не будуть банити за еротичні танці, а тому числі стриптиз, якщо вони мають певну мітку. Водночас тверкінг і танці на пілоні не вважатимуться еротичним контентом і для них не потрібна буде спеціальна мітка.

Відносно ігор на платформі нічого не зміниться. Як і раніше не можна буде транслювати ігри сексуального чи порнографічного характеру.

Важливо, що весь дорослий контент включаючи стріми про наркотики, інтоксикацію або надмірне вживання тютюну, а також ті, що містять зображення насильства, азартні ігри та говорять про сексуальні теми не потраплятимуть на головну сторінку.

Хоча нові зміни і не перетворюють Twitch на Pornhub, проте вочевидь платформа робить великий крок від сервісу для геймерів та гіків в бік розваг для дорослих. Твітч не планує і не може змагатися з Youtube, який фактично монополізував нішу відео і трансляцій на “серйозні теми”, проте не проти поборотися за шмат величезного пирога розваг для аудиторії, яка прагне “погарячіше”.

Материалы по теме

Стрімінгові платформи Twitch і Kick заблоковані в Туреччині через рекламу азартних ігор

В Туреччині заблокували головні стрімінгові платформи Twitch і Kick. Миттєво перегляди Twitch в країні впали в кілька разів. Причиною блокування стала реклама на платформах азартних ігор, з якою намагаються боротися в Туреччині.

Riot Games скасували роботу над створенням конкурента Twitch

Після нещодавніх звільнень в Riot Games скасували роботу над конкурентом Twitch. Раніше джерела повідомляли, що розробник LoL і VALORANT планує створити кращу версію Twitch і конкурувати на ранку потокових трансляцій ігор, принаймні ігор власної розробки.

Директор Twitch повідомив, що стрімінг тримається на плаву лише завдяки Amazon

Директор Twitch Ден Кленсі підтвердив звільнення 500 робітників компанії через збитки. Більше того керівник головної стрімінгової платформи, яка є основою прямих трансляцій кіберспорту і невід’ємною їх частиною повідомив, що Twitch тримається на плаву виключно завдяки допомозі материнської компанії Amazon.

Twitch найближчим часом скоротить 35% співробітників через збитки

Видання Bloomberg повідомило, що найближчим часом Twitch звільнить 500 своїх працівників, що складає 35% від штату стрімінгової платформи. В березні 2023 року компанія вже звільняла 400 працівників.