Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

З бойкотом до української збірної також приєдналися збірні  Данії та Фінляндії. Таким чином три збірні пропустять Чемпіонат Світу IESF з CS:GO, який пройде з 1 по 12 грудня на острові Балі, Індонезія через небажання грати в турнірі, до якого допустили країну-агресора. 

Збірну Росії представлено в групі С під назвою Team IESF.

IESF намагалися уникнути бойкоту та повторити санкції щодо Росії, запроваджені провідними турнірними операторами й заборонили збірній країни-агресора грати під власною назвою та з власним прапором, проте цих заходів виявилося недостатньо і збірні України, Данії та Фінляндії все одно відмовилися брати участь у чемпіонаті. 

Нагадаємо, що Українська збірна з CS:GO була відібрана Українською Федерацією кіберспорту UESF, та виборола право брати участь на Чемпіонаті Світу IESF, посівши друге місце на Чемпіонаті Європи під егідою Європейської Федерації кіберспорту. На відміну від Всесвітньої федерації, Європейська Федерація кіберспорту заборонила збірній Росії брати участь у змаганнях під її егідою. 

Коментар Gameinside: Ми часто говоримо про поганих росіян, та забуваємо, що існують і погані українці, особливо це проявляється в кіберспорті. Маємо два приклади:

  • Збірна України, що складається з молодих гравців, відмовляється від поїздки на важливий закордонний турнір через те, що в ньому беруть участь росіяни. 
  • Професійна команда NAVI тримає в складі росіян, які навіть не змінили свої прапори на нейтральні на Liquipedia та жодним чином не засудили війну. 

Також приємно відмітити підтримку України провідними європейськими країнами. Ця підтримка надзвичайно важлива для перемоги. 

Материалы по теме

В Швеції збанкротіла легендарна мережа комп’ютерних клубів Inferno Online і їх проект ESportal. GeT_RighT написав з цього приводу величезний ностальгічний пост

Легендарна шведська мережа комп’ютерних клубів Inferno Online і її дочірній проект – ігрова кіберспортивна платформа ESportal оголосили про банкрутство.

Європейський клуб Alliance, який запевняв у підтримці України, підписав контракт з роcійською БК

0

Європейський клуб Alliance оголосив про підписання в якості головного партнера російську букмекерську контору PARI. Лише кілька місяців тому менеджмент Alliance запевняв у підтримці України і, під тиском спільноти, знявся з російського турніру, в якому планував взяти участь.

Збірна України пройшла на Чемпіонат світу IESF WEC24, посівши друге місце на кваліфікаціях

0

Збірна України в дисципліні Dota 2 вийшла в основну стадію Чемпіонату світу серед збірних IESF WEC24. Українці посіли друге місце в європейській кваліфікації і будуть представляти Україну на Чемпіонаті світу в Саудівській Аравії наприкінці року.

Клубу Monte виповнилося два роки. Підбиваємо підсумки злетам і падінням організації, яка не залишила байдужим нікого

Українському клубу Monte виповнилося рівно два роки. Про це клуб повідомив у своїх соціальних мережах. Тож саме час згадати основні моменти історії клубу, який не залишив байдужим нікого.