Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

З бойкотом до української збірної також приєдналися збірні  Данії та Фінляндії. Таким чином три збірні пропустять Чемпіонат Світу IESF з CS:GO, який пройде з 1 по 12 грудня на острові Балі, Індонезія через небажання грати в турнірі, до якого допустили країну-агресора. 

Збірну Росії представлено в групі С під назвою Team IESF.

IESF намагалися уникнути бойкоту та повторити санкції щодо Росії, запроваджені провідними турнірними операторами й заборонили збірній країни-агресора грати під власною назвою та з власним прапором, проте цих заходів виявилося недостатньо і збірні України, Данії та Фінляндії все одно відмовилися брати участь у чемпіонаті. 

Нагадаємо, що Українська збірна з CS:GO була відібрана Українською Федерацією кіберспорту UESF, та виборола право брати участь на Чемпіонаті Світу IESF, посівши друге місце на Чемпіонаті Європи під егідою Європейської Федерації кіберспорту. На відміну від Всесвітньої федерації, Європейська Федерація кіберспорту заборонила збірній Росії брати участь у змаганнях під її егідою. 

Коментар Gameinside: Ми часто говоримо про поганих росіян, та забуваємо, що існують і погані українці, особливо це проявляється в кіберспорті. Маємо два приклади:

  • Збірна України, що складається з молодих гравців, відмовляється від поїздки на важливий закордонний турнір через те, що в ньому беруть участь росіяни. 
  • Професійна команда NAVI тримає в складі росіян, які навіть не змінили свої прапори на нейтральні на Liquipedia та жодним чином не засудили війну. 

Також приємно відмітити підтримку України провідними європейськими країнами. Ця підтримка надзвичайно важлива для перемоги. 

Материалы по теме

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT відвідає Україну, щоб привести медикаменти для ЗСУ

Англомовний коментатор CS:GO і VALORANT Пітер Kremer3 Кремер повідомив, що прямує в Україну, щоб допомогти на фронті українським військовим. Англієць планує провести кілька трансляцій, зібрати гроші на медикаменти і особисто привезти їх в Україну.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.

В Україні відбудеться студенський відбірковий турнір з League of Legends. Переможці зіграють на міжнародному турнірі за 7000 євро

Федерація кіберспорту України UESF за підтримки LOL UA Community запрошує команди-студентів до участі у Чемпіонаті України з дисципліни League of Legends.

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України закликав не допускати російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

0

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України — КФВС МОН України направив листи про недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань.