Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte тріумфував у фіналі міжнародного турніру European Pro League Season 6. В головному матчі турніру, який проходив у форматі до трьох перемог на п’яти картах, команда Woro2k та sdy перемогла польський колектив PALOMA (Permitta).

Для того, зоб забрати головний приз українському клубу знадобилося лише три карти, проте на кожній боротьба точилася до самого кінця і перемога не далася легко. 

Перемога в турнір стала першою значною перемогою Monte в історії клубу. За перше місце Monte отримали 11 тисяч доларів США. 

Результати на картах

Статистика матчу

Сітка турніру

Найкращим гравцем матчу і турніру став Woro2k, який заробив на події середній рейтинг 1.29 на 17 зіграних картах.

Читайте також: CS:GO перейде на новий рушій Source 2 і змінить назву на Counter-Strike 2

Материалы по теме

Український клуб Monte тріумфував на турнірі CCT West Europe Series 2, перемігши у фіналі команду легендарного kuben

0

Український клуб Monte впевнено переміг команду Apex і став чемпіоном турніру CCT West Europe Series 2. За перемогу колектив отримав приз у розмірі 22 тисяч доларів США.

Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.

Monte пройшли на RMR BLAST Paris Major, здолавши у вирішальному матчі команду HEET

Український клуб Monte виграв третій матч на закритих кваліфікаціях на RMR BLAST Paris Major і з рахунком 3-1 пройшов на турнір, з якого команда має всі шанси потрапити на Мейджор в Парижі.