Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розповів, що CS:GO перейде на рушій Source 2 вже найближчим часом. Журналіст написав статтю в якій виклав чимало інформації, яку отримав з неназваного джерела, наближеного до розробки нового рушія.

Незабаром інформацію підтвердили і дата майнери, також інформація з’явилася на порталі HLTV.org, що є дуже важливою ознакою достовірності, бо цей ресурс ніколи не розповсюджує інформацію до моменту, поки не отримає підтвердження з надійних джерел. Ще однією важливою ознакою стала поява в драйверах NVidia підтримки exe-файлів Counter-Strike 2. Вони не могли з’явитися там випадково.

Протягом останніх років чутки про перехід CS:GO на новий рушій з’являлися неодноразово, проте сьогодні їх вперше просуває стільки надійних джерел одночасно, що підтверджує правдивість інформації і дає нам сигнал, що Counter-Strike дійсно незабаром чекає значне оновлення. 

Більш того, за інформацією Льюїса ряд професійних гравців вже побував в офісі VALVE в Сіетлі і протестував гру на новому рушії.

Зміни

Розберімось, що нас чекає з переходом на Source 2!

  • Перехід обіцяють ще у березні, максимум на початку квітня;
  • Скоріше за все гра змінить назву на Counter-Strike 2. Це є логічним кроком, бо всі ми пам’ятаємо CS 1.6 і логічніше назвати оновлену гру у тому ж стилі;
  • Для гравців майже нічого не зміниться. Як фізика, так і екосистема гри не постраждає, тобто гравцям та колекціонерам не варто турбуватися про свої скіни і іншу косметику;
  • Перехід відбуватиметься поступово, в гру можна буде грати з двох клієнтів – старого чи нового і остаточний перехід на новий клієнт відбудеться тільки після того, як виправлять всі основні баги;
  • Сервери перейдуть на тікрейт 128, як це є на популярних турнірних платформах FaceIT та ESEA;
  • Зміниться система матчмейкінгу, джерело повідомляє, що система підбору тіммейтів в команду значно покращиться.

На рівні чуток

Перехід кіберспортивних змагань на Source 2 скоріше за все відбудеться поступово, коли всі організатори, гравці і VALVE переконаються у стабільності гри на новій версії рушія.

Про оновлення античиту поки достеменно нічого невідомо. Льюїс нічого не говорить про його оновлення, проте один з дата майнерів каже, що античит валве буде працювати на новітніх технологіях нейромереж. 

Навіщо потрібен перехід на Source 2

Source 1 є надто застарілим і не дозволяє розвивати та покращувати гру, щоб вона залишалася конкурентоспроможною. Свого часу Dota 2 досить легко змінила Source 1 на Source 2 і покращилася в багатьох аспектах, починаючи з графіки. Новий рушій в теорії сприятиме зменшенню кількості багів у грі, додаванню нових функцій і покращенню графіки.

Які мінуси?

Скоріше за все на початку ери Source 2 на нас чекає чимало багів і проблем з грою. Також нам слід готуватися до того, що гра стане більш вимогливою до ресурсів ПК. Так сталося з Dota 2, яка набагато менш вибаглива до ресурсів комп’ютера і так, напевно, станеться і з CS. Тим у кого вже зараз ПК ледь тягне CS:GO слід відкладати гроші на оновлення. 

Читайте також: В CS:GO відбувається щось незрозуміле, протягом місяця гра декілька разів побила рекорд піку гравців онлайн

Материалы по теме

Valve роздала купу помилкових банів в CS2 після виходу чергового патчу. Компанія визнала і вже виправляє помилку

0

5 грудня у CS2 відбувся збій внаслідок якого величезна кількість гравців отримали бани в грі. До списку постраждалих потрапило і чимало професіоналів в тому числі з ТІР-2 сцени.

Північно-американський клуб NRG оголосив про повернення на професійну сцену Counter-Strike

0

NRG офіційно оголосили про повернення у професійний Counter-Strike, зібравши новий склад з CS2, який складається з досвідчених гравців з північної Америки.

П’ять команд хотіли вийти з американської ліги з League of Legends. Двом, що вийшли, заплатили мільйонні компенсації

Річард Льюїс повідомив, що за його інформацією на спеціальних зборах команд американської ліги LCS з Ліги Легенд Riot були шоковані настроями команд-учасниць.

У CS2 виявили помилку обсервера, через яку у CS:GO дискваліфікації отримали десятки тренерів

0

У і без того глючному CS2 виявили тренерський баг (баг обсервера), через який свого часу в CS:GO було дискваліфіковано безпрецендентну кількість тренерів топових команд.