Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб Monte впевнено переграв російсько-колаборантський склад Spirit Academy і вийшов у закриті кваліфікації престижного міжнародного турніру IEM Brazil 2023.

У сітці матчів, що відбувалися на HLTV, клуб здолав сильний фінський клуб HAVU, який посідає 35 місце світового рейтингу, український клуб B8 (80 місце) та Spirit Academy (94 місце).

За весь свій шлях Monte не програли жодної карти, зараз клуб посідає 42 місце світового рейтингу. 

У закритих кваліфікаціях на IEM Brazil 2023 братимуть участь HEET, які вийшли разом з Monte, ще дві команди, які визначаться на другій кваліфікації, а також чотири запрошені команди серед яких ENCE, BiG, Bad News Eagles і Sprout. Кваліфікації відбудуться з 8 по 10 лютого, дві найкращі команди отримають запрошення на основний турнір у Бразилію. 

Читайте також: Найкращі рекламні кампанії в кіберспорті у 2022 році

Материалы по теме

Оновився світовий рейтинг з CS:GO, український клуб Monte вперше потрапив у 30-ку найкращих команд світу

0

Оновився рейтинг найкращих команд світу за версією HLTV. G2 змогли втримати першу сходинку, а FaZe піднялися одразу на п’ять позицій вгору, посівши друге місце.

Monte виграли третій турнір протягом місяця і отримали запрошення на ESL Pro League Season 18

Український клуб Monte переміг у фіналі ESL Challenger League Season 44 Europe і отримав запрошення на ESL Pro League Season 18. Таким чином дуже скоро може виповнитися мрія Woro2k зіграти на великому турнірі проти s1mple.

Український клуб Monte тріумфував на турнірі CCT West Europe Series 2, перемігши у фіналі команду легендарного kuben

0

Український клуб Monte впевнено переміг команду Apex і став чемпіоном турніру CCT West Europe Series 2. За перемогу колектив отримав приз у розмірі 22 тисяч доларів США.

Віктор sdy Оруджев звинуватив гравців PALOMA у використанні читів і закликав турнірних операторів використовувати античитерські програми

Після перемоги на European Pro League Season 6 Віктор sdy Оруджев звинуватив команду суперників у читерстві, зробивши допис у своєму твіттері. На думку досвідченого гравця PALOMA використовували нечесну гру і не заслуговують брати участь у турнірах такого рівня, як європейська проліга.