Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Росіяни планують ще більше зазомбувати молоде покоління, для цього вони планують створити нові або кастомізувати існуючі ігри, додавши туди Росгвардію. 

Як повідомляє «Комерсант», голова комітету Держдуми з інформполітики Олександр Хінштейн надіслав листа директору Росгвардії Віктору Золотову. У ньому пропонується підняти престиж відомства за допомогою відеоігор.

«Використання таких форм медіакомунікації з метою просування патріотичних цінностей, формування позитивного образу Росгвардії, героїзація відомства та його історії може мати винятково важливе значення», – йдеться у тексті листа. За словами представника Росгвардії, усередині відомства вже опрацьовують цю ініціативу.

Також з листа стало відомо, що в Держдумі вже відбулася нарада за участю Російського фонду розвитку інформаційних технологій (РФРІТ) та Мінцифри на цю тему.

«За підсумками зустрічі учасники бачать дві можливості популяризувати Росгвардію: через створення нової комп’ютерної тактично-командної гри про відомство або через інтеграцію його брендування «зі створенням унікальних персонажів» у існуючу комп’ютерну гру – наприклад, онлайн-шутер «Калібр»», – сказано у документі.

Джерело «Комерсанта» повідомляє, що популяризація Росгвардії через відеоігри обговорюється в останні пів року. Зокрема гру пропонували зробити VK, який тісно пов’язаний з олігархом Успановим, який своєю чергою курує весь російський кіберспорт і кіберспортивні змагання.

Тож чекаємо новий російський тактичний шутер, де замість звільнення заручників буде потрібно бити пенсіонерів та саджати людей в автозаки. 

Читайте також про позицію NAVI щодо російських гравців в команді. Війна не перешкода для українського клубу.

Материалы по теме

Кубки у вигляді ядерних ракет, та нормативи ГТО. В Росії пройшов Чемпіонат Росії з комп’ютерного спорту

У російському Бєлгороді пройшло імпортозаміщення кіберспорту. Замість змагання на міжнародних турнірах команди змагалися на Чемпіонаті Росії з комп’ютерного спорту. Турнір відвідали й дискваліфіковані з Мейджора по Dota 2 скандальні Virtus.pro