Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve повідомили, що традиційний фільм True Sight, цього разу про перемогу Team Spirit на The International 10, таки вийде 24 вересня

Раніше Valve видавала фільм набагато швидше, проте, за чутками, цього року його вихід затримався через війну і те, що компанія робила якісь додаткові дозйомки. 

На затримку емоційно відреагував V1lat

Чесно?
Дивитися Трусайт через рік після фіналу це просто нонсенс.

Серйозно. Хтось ще пам‘ятає що там було, як то було і для чого то було?

Я розумію що випуск про Бухарестський фінал буде такою собі рекламою цього Інта, але блін, пройшло надто багато часу, щоб це було актуальним. Хоча спроби хоча б так рекламувати свою гру — це хоть щось, тому що до Інта 2 місяці, навіть менше, а інформації майже нема про те чи буде компендіум, а якщо не буде, то який буде призовий, і інші питання.

Тобто таке враження що ми не перед 11 а перед 1 інтом, де призовий сам створює рекламу. Рекламу гри, а не турніра, тому що на турнір квитки розкупили моментально, в Сінгапурі люблять доту. А гру потрібно рекламувати для молоді, бо аудиторія відпадає. І ось Тру Сайт це найпотужніша реклама, як і Інт.

В чому сенс їх разом випускати? Два супер інфопривода… Я не знаю.

Я звичайно не про в монтажі, але 11 місяців кліпати документалку, то має вийти Drive to Survive, як мінімум.

P.S. Наші співробітники допомагали Валв у роботі над фільмом, тому що є Спіріти в ньому, але я даж не знаю, що саме вони робили, бо вони під NDA.

Офіційний трейлер фільму

 

Дивіться також репортаж з останнього мейджора перед The International 11.

Материалы по теме

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.

Valve звільнили Фінаргота з списку талантів TI 11 після скандалу навкого пуплікації ним антиукраїнських твітів

0

Valve прибрали блогера Фінаргота зі списку талантів російськомовної студії трансляцій The International 11. Про це Дмитро Плюснін повідомив на форумі Продоти.

NAVI сенсаційно програли G2, Vitality легко впоралися з Outsiders в рамках чвертьфіналів ESL Pro League 16

Команда NAVI сенсаційно програла G2 і стала другим фаворитом, який вилетів з ESL Pro League 16, не потрапивши навіть в четвірку найкращих.

В Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіаналу ESL Pro League 16. Кількість місць обмежена

2 жовтня у день фіналу ESL Pro League в Києві відбудеться пабстомп, присвячений фіналу події. Організатори обіцяють бітбокс-шоу, розіграш м’ясно-пивного сету та ігрових девайсів від партнерів.