Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

В розділі кіберспорту прогнозовано Riot Games повністю розгромили Valve. Схоже на те, що у світовому кіберспорті компанія Гейба стрімко втрачає позиції, її дисципліни і турніри все ще потрапляють у номінанти, проте на цьому все і закінчується. 

Цьому сприяє і те, що в CS і особливо в Dota 2 акценти в останні роки сильно змістилися в бік Східної Європи і особливо Росії. Європейцям, американцям і навіть азійцям цікавіші ігри Riot, що дуже наглядно видно по показниках трансляцій турнірів за останні два роки і особливо у 2023-му. 

Переможці: 

  • Краща кіберспортивна гра: Valorant
  • Кращий кіберспортсмен: Faker (LoL)
  • Краща кіберспортивна команда: JD Gaming (LoL)
  • Кращий кіберспортивний тренер: potter (Valorant)
  • Краща подія: чемпіонат світу з LoL

В ігрових номінаціях можна відмітити тотальну домінацію цьогорічного мегахіта Baldur’s Gate 3 – гра стала грою року і виграла в ще п’яти номінаціях. 

Дивитися церемонію нагородження.

 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.