Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відбулася абсолютно фантастична та неймовірна церемонія відкриття Чемпіонату Світу з League of Legends – WORLDS 2022. На піку трансляції її одночасно дивилося майже чотири мільйони глядачів.

Нагадаємо, що сьогодні на величезній баскетбольній арені в Сан-Франциско у фіналі WORLDS 2022 зустрічаються команди T1 та DRX. 

Переможець серії отримає кубок Чемпіона Світу з League of Legends.

 

Більше про те, як проходив турнір читайте тут.

Коментар Gameinside: LoL і раніше перегравав Dota 2 по всіх фронтах, проте те, як проходив TI11 цього року і як проходить WORLDS 2022 навіть порівнювати складно. 

Те, що демонструють Riot – це щось фантастичне й неймовірне. Кіберспорт вищої якості, як сплав спорту та індустрії розваг.

Читайте також: Riot проведе найграндіозніший турнір в історії кіберспорту. 23 дні на LAN, 2 країни, 4 міста і величезні стадіони. Розповідаємо подробиці

Материалы по теме

Riot Games створили власний Зал слави найлегендарніших гравців в історії League of Legends

0

Riot Games презентували власний зал слави з League of Legends, який буде називатися Hall of Legends. Як стає зрозумілим з красивого ролика, туди будуть потрапляти лише найкращі гравці в історії гри.

Все ще тут. Вийшов кінематографічний ролик сезону 2024 в League of Legends

0

Riot випустили традиційно крутий кінематографічний ролик, присвячений новому змагальному сезону в League of Legends. Як завжди в відео ми можемо побачити епічні битви відомих героїв і вони справді вражають.

League of Legends перейде на нову систему визначення MMR. Стаття про те, як визначається MMR

League of Legends незабаром перейде на нову більш досконалу систему визначення MMR, а протягом 2024 року має перейти на ще більш досконалу систему, розроблену Microsoft.

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.