Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відбулася абсолютно фантастична та неймовірна церемонія відкриття Чемпіонату Світу з League of Legends — WORLDS 2022. На піку трансляції її одночасно дивилося майже чотири мільйони глядачів.

Нагадаємо, що сьогодні на величезній баскетбольній арені в Сан-Франциско у фіналі WORLDS 2022 зустрічаються команди T1 та DRX. 

Переможець серії отримає кубок Чемпіона Світу з League of Legends.

 

Більше про те, як проходив турнір читайте тут.

Коментар Gameinside: LoL і раніше перегравав Dota 2 по всіх фронтах, проте те, як проходив TI11 цього року і як проходить WORLDS 2022 навіть порівнювати складно. 

Те, що демонструють Riot — це щось фантастичне й неймовірне. Кіберспорт вищої якості, як сплав спорту та індустрії розваг.

Читайте також: Riot проведе найграндіозніший турнір в історії кіберспорту. 23 дні на LAN, 2 країни, 4 міста і величезні стадіони. Розповідаємо подробиці

Материалы по теме

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.

Riot Games розширює європейську лігу LEC на регіон MENA та кардинально змінює систему змагань

У новому сезоні Riot Games кардинально перебудують свою другу за потужністю європейську лігу з League of Legends. Раніше LEC охоплювала лише Європу, тепер же вона суттєво розширить кордони та змінить назву на League of Legends EMEA Championship.

З’явилося цікавие відео про другий сезон анімаційного серіалу Arcane

В інтернеті з’явився цікавий ролик з прогнозами на можливі сюжети другого сезону найкращого анімаційного серіалу по комп’ютерним іграм Arcane.

Рейтинг пісень-гімнів Чемпіонатів Світу WORLDS з League of Legends від найгіршої до найкращої

Кожного року Riot Games роблять колаборацію з зірковим виконавцем і створюють унікальну пісню — гімн Чемпіонату Світу WORLDS з League of Legends.  Ця традиція триває з 2014 року і відтоді кожного року фанати LoL чекають на нову композицію.