Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися фіналісти Чемпіонату Світу з League of Legends і вже 5 листопада дві команди зіграють суперфінал у форматі Best of 5, який визначить чемпіона WORLDS 2022.

Півфінали проходили просто грандіозно на величезному стадіоні в Атланті й зібрали повний стадіон фанатів та 2 235 000 глядачів на піку трансляції онлайн. Ось фото з місця подій. 

В першому півфіналі перемогу святкувати двократні чемпіони World Championship команда з Кореї T1. Вони впоралися з китайськими чемпіонами JD Gaming з рахунком 3-1, та в черговий раз вийшли у фінал найпрестижнішого турніру року.

У другому півфіналі зустрілися дві корейські команди Gen.G та DRX. Останні виявилися сильнішими, перемігши суперників з рахунком 3-1.

Суто південно-корейський суперфінал відбудеться на величезному стадіоні у Сан-Франциско. Детальніше про грандіозність цьогорічного Чемпіонату Світу з LoL ви можете прочитати тут. 

Читайте також про результати групової стадії Чемпіонату Світу з LoL. 

Материалы по теме

Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу створення

У 2021 році стример Кейт ThePaindog Гловер розпочав свій неймовірний «120 Dota Challenge», челенж, у якому художник вирішив створити складні реалістичні скульптури усіх героїв Dota 2.

Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Збірна України з CS:GO буде бойкотувати Чемпіонат Світу серед збірних команд від міжнародної всесвітньої федерації кіберспорту IESF. Причиною бойкоту стала відмова IESF дискваліфікувати збірну Росії з Чемпіонату Світу, як представника країни-агресора Російської Федерації.

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм