Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик та Сергій Бежанов підбили підсумки ESL Pro League 16. У півторагодинному підкасті відомі аналітики обговори події EPL.

Нагадаємо, що сьогодні вночі відбулися фінали EPL 16 в яких команда Vitality перемогла Liquid з рахунком 3-2. 

 

Дивіться також більше інформації про Play-off  ESL Pro League 16. 

Материалы по теме

Дивіться другий влог Кацапського Інферно з BLAST Premier Fall Final 2022

Олександр Петрик та Діана Федченко опублікували другий влог з Бласту в Копенгагені. У відео глядачі зможуть поринути не тільки у неповторну атмосферу на стадіоні Royal Arena, а і побувати в данському парку атракціонів.

Репортери Кацапського Інферно зробили перший в історії кіберспорту українськомовний влог з великої кіберспортивної події

Олександр Петрик та Діана Федченко зробили перший в історії кіберспорту цілком українськомовний репортаж з великої міжнародної кіберспортивної події. Репортери Кацапського Інферно відвідали BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені.

«Отакий у нас представник в кіберспорті. Дуже шкода» — Олександр Петрик розкритикував підписання NAVI нових росіян у склад з VALORANT

0

Головний український кіберспортивний волонтер, а також ютубер та аналітик Олександр Петрик жорстко розкритикував підписання NAVI нової команди з VALORANT, до складу якої входить два росіянина.

Петрик та Kane обговорили IEM Rio Major в українськомовному подкасті

0

Олександр Петрик та Михайло Благін обговорили IEM Rio Major. Аналітики поговорили про пікеми, прогнози та повернення dev1ce в Astralis.