Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Підсанкційна російська команда Virtus.pro, яка через російську агресію позбавлена права виступати у власних футболках та під власною назвою на міжнародних турнірах, схоже, що намагається втекти з під санкцій.

Сьогодні команда повідомила про те, що у неї з’явився новий  CEO та інвестор, хтось, на ім’я Арам Караманікян. Громадянин Вірменії абсолютно невідома як у кіберспорті, так і взагалі в інтернеті особистість. Людину з таким іменем і фамілією неможливо знайти в соціальних мережах, безсилим виявився і гугл. 

Акаунт у twitter, з якого новий CEO VP підтвердив, що тепер він є власником російського клубу, зареєстровано лише у вересні цього року. 

Також повідомляється, що клуб Virtus.pro тепер не входить до холдингу російського підсанкційного олігарха Алішера Усманова ESForce. Він зник зі списку юнітів на сайті холдингу. 

Поки Арама Караманікяна з ESForce поєднує тільки те, що CEO ESForce Ніколай Петросян, як і Караманікян, уродженець Вірменії,  до того ж судячи з фото, два CEO мають приблизно однаковий вік. 

Судячи з усього, найближчим часом ми побачимо спроби Virtus.pro вийти з під міжнародних санкцій, як це зробила студія UCC, зареєструвавши в Казахстані студію FISSURE і викупивши права на російськомовні трансляції The International. 

Скоріше за все Virtus.pro зможуть обійти санкції та продовжити грати на міжнародній арені абсолютно вільно, як це роблять такі російські клуби Team Spirit, ForZe та інші. 

На початку війни український клуб NAVI мав можливість тиснути на турнірних операторів і розробників ігор з метою заборонити грати на турнірах всім росіянам, проте клуб, в якому грали десятки росіян, був у цьому не зацікавленим і обрав іншу тактику, домагаючись заборони тільки двох головних конкурентів по регіону Virtus.pro та Gambit.

В результаті ці два клуби потрапили під санкції в той час, як ForZe, який належить Lukoil, їх уникнув, як і інші російські гравці та команди. Завдяки такій зрадницькій позиції зараз ми маємо ситуацію, за якою російський клуб має можливості уникнути санкцій і продовжувати грати попри російську агресію в Україні. 

Материалы по теме

OG взяли до свого складу росіянина з Virtus.pro, тепер росіяни складають більшість в команді

Команда OG з Dota 2 стає все більш російською. Сьогодні до складу приєднався гравець Virtus.pro DM. Таким чином тепер у міжнародному складі буде грати аж два росіянина, а керувати тренувальним процесом буде теж росіянин.

Справжнє обличчя російського керівництва HellRaisers. Марія Гуніна посварилася з GI, не відповіла на жодне запитання щодо росіян в HR та перейшла на особистості

Після вчорашнього анонсу цілковито російського складу команди HR, тегу, який народився в Україні та має стародавнє українське коріння, в українців виникло законне питання, а чому так відбувається, що після 9 місяців війни під українським тегом грають росіяни?

ESL повідомили, що росіяни зможуть зіграти на IEM Katowice 2023 попри заборону Польщі на в’їзд громадян РФ до країни

ESL повідомили, що російські гравці зможуть потрапити на один з провідних світових турнірів з CS:GO IEM Katowice 2023 попри заборону на в’їзд громадянам Росії у Польщу.

Virtus.pro оголосили новий склад на сезон DPC 2023

Російська вірменська команда Virtus.pro представила новий склад з Dota 2, який буде виступати у наступному сезоні DPC. Команда складається цілком з російських гравців.