Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Підсанкційна російська команда Virtus.pro, яка через російську агресію позбавлена права виступати у власних футболках та під власною назвою на міжнародних турнірах, схоже, що намагається втекти з під санкцій.

Сьогодні команда повідомила про те, що у неї з’явився новий  CEO та інвестор, хтось, на ім’я Арам Караманікян. Громадянин Вірменії абсолютно невідома як у кіберспорті, так і взагалі в інтернеті особистість. Людину з таким іменем і фамілією неможливо знайти в соціальних мережах, безсилим виявився і гугл. 

Акаунт у twitter, з якого новий CEO VP підтвердив, що тепер він є власником російського клубу, зареєстровано лише у вересні цього року. 

Також повідомляється, що клуб Virtus.pro тепер не входить до холдингу російського підсанкційного олігарха Алішера Усманова ESForce. Він зник зі списку юнітів на сайті холдингу. 

Поки Арама Караманікяна з ESForce поєднує тільки те, що CEO ESForce Ніколай Петросян, як і Караманікян, уродженець Вірменії,  до того ж судячи з фото, два CEO мають приблизно однаковий вік. 

Судячи з усього, найближчим часом ми побачимо спроби Virtus.pro вийти з під міжнародних санкцій, як це зробила студія UCC, зареєструвавши в Казахстані студію FISSURE і викупивши права на російськомовні трансляції The International. 

Скоріше за все Virtus.pro зможуть обійти санкції та продовжити грати на міжнародній арені абсолютно вільно, як це роблять такі російські клуби Team Spirit, ForZe та інші. 

На початку війни український клуб NAVI мав можливість тиснути на турнірних операторів і розробників ігор з метою заборонити грати на турнірах всім росіянам, проте клуб, в якому грали десятки росіян, був у цьому не зацікавленим і обрав іншу тактику, домагаючись заборони тільки двох головних конкурентів по регіону Virtus.pro та Gambit.

В результаті ці два клуби потрапили під санкції в той час, як ForZe, який належить Lukoil, їх уникнув, як і інші російські гравці та команди. Завдяки такій зрадницькій позиції зараз ми маємо ситуацію, за якою російський клуб має можливості уникнути санкцій і продовжувати грати попри російську агресію в Україні. 

Материалы по теме

Monte втрачають гравців – br0 перейшов до Astralis. Новим капітаном данських легенд став device

Український клуб Monte після поразки на кваліфікаціях до Мейджору в Копенгагені продовжує трансформацію. Сьогодні стало відомо, що гравець команди br0 перейшов з Monte до Astralis, де замінить blameF, якого було відправлено на лаву запасних.

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.