Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися півфінали BLAST Premier Fall Final 2022 і визначилися фіналісти турніру в Копенгагені. Нагадаємо, що цими днями в Данії проходить передостанній великий турнір 2022 року, який зібрав на лані повну арену уболівальників, змагаючись атмосферою з IEM Rio Major.

Heroic проти Liquid

В першому півфіналі єдина місцева команда Heroic зустрілася з заокеанськими гостями Liquid. Матч розпочався впевненою перемогою данців на власному піку Overpass з рахунком 16-10, але вже на Inferno Liquid дали бій, команди зіграли дзеркально і матч перейшов на додаткові раунди. У додатковий час американці виявилися сильнішими, щоб протистояння продовжилося на третій карті. 

Vertigo Heroic мали вигравати, бо ж за них вболівала вся арена і вони виправдали сподівання фанатів. Потужний початок за сторону захисту вилився у кінцевий рахунок 16-9, тож тепер на нас чекає потужний фінал, бо у ньому буде грати місцева команда, а значить стадіон буде повним фанатів і вони будуть давати жару.  

 

FaZe проти NiP

У другому півфіналі FaZe екзаменували Ніпів і ледь не поїхали додому. Принижувачі NAVI  набрали темп і винесли титулованих Керрігана та компанію на Overpass з рахунком 16-11. На піку суперника Nuke шведи стартували за сторону захисту і зробили рахунок 9-6, здавалося б треба трохи дотиснути й ти у фіналі, проте FaZe чітко відіграли після зміни сторін і перевели гру у додаткові раунди, де виявилися сильнішими. 

Після цього у NiP щось зламалося. На вирішальній карті Mirage вони майже нічого не могли вдіяти та програли з гнітючим рахунком 8-16, посівши на турнірі 3-4 місце. Проте слід зазначити, що і цей результат є відмінним. NiP дуже круто показали себе на RMR, гідно виступили на Бласті й цим довели, що Rio Major був для них просто тимчасовою невдачею на шляху до відродження.

Таким чином у фіналі BLAST Premier Fall Final 2022 зустрінуться Heroic та FaZe. Шість з десяти гравців на сцені будуть грати у рідній Данії і це гарантує шалену атмосферу на стадіоні. 

Фінальний матч розпочнеться у неділю о 19.30 за Києвом. Переможець турніру отримає 200 тисяч доларів США, друге місце задовольниться 85 тисячами. Спостерігати за подією ви можете на українськомовній трансляції студії WePlay. 

Також після завершення півфіналів стали відомі всі вісім команд, що братимуть участь у BLAST Premier World Final 2022. Чотири з них вибороли запрошення за перемоги на великих турнірах, а чотири пройшли за рейтингом BLAST. 

Читайте також: sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Материалы по теме

k0nfig замінить hampus у NiP принаймні до кінця весняного сезону

0

Вигнанець, звільнений з Astralis за бійку на Мальті, приєднався до NiP. Абсолютно несподівано для всіх шведський клуб запросив до складу Крістіана k0nfig Вінеке, який замінить hampus принаймні на весь весняний сезон через погіршення здоров’я в останнього.

NAVI знову обіграли NiP у матчі-копії першого протистояння на BLAST Premier Spring Groups 2023

NAVI вдруге поспіль обіграли NiP і майже гарантували собі вихід у весняний фінал Бласта. Друга зустріч між NiP та NAVI в рамках BLAST Premier Spring Groups 2023 стала спробою відігратися для молодого снайпера headtr1ck та його команди, проте матч став майже точним повторенням першої зустрічі, знову NiP вдалося обіграти чорно-жовтих на Mirage, але вони без

«Не кожен гравець може бути m0NESY, s1mple або ZywOo», — повний переклад великого інтерв’ю з headtr1ck для порталу blix

Пропонуємо вашій увазі повний переклад великого інтерв’ю з Данилом headtr1ck Валітовим для англомовного порталу blix. У ньому гравець розповів багато подробиць про перехід до лав NiP, про адаптацію в команді, про свої шанси потрапити до ТОР-20 HLTV та багато іншого.

Переклад інтерв’ю з Данилом headtr1ck Валітовим після його дебютного матчу за NiP

Новачок NiP українець Данило headtr1ck Валітов у інтерв’ю HLTV розповів про свої враження від виступу за нову команду. Нагадаємо, що хоча NiP і програли NAVI у дебютному для молодого снайпера матчі, на карті, яку виграли шведи, Валітов зробив 30 фрагів, окрім цього він зробив найбільшу кількість фрагів з AWP, випередивши за цим показником s1mple.