Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.

Показники гравця за останні 6 місяців.

За деякими чутками на заміну NAVI можуть запросити Hobbit, проте цей варіант ми вважаємо малоймовірним, бо викуп гравця обійдеться чорно-жовтим у чималу суму, до того ж Hobbit вже не молодий гравець, а керівництво NAVI завжди намагалося підписувати молодих перспективних гравців, у яких попереду ще багато часу на реалізацію свого потенціалу. 

Показники гравця за останні 6 місяців.

Основною ж мотивацією замінити Оруджева на іншого українця є те, що в ситуації, що склалася, NAVI життєво необхідно зберігати в складі з CS:GO більшість українських гравців, щоб тим самим придушувати невдоволення українців від перебування в стані клубу росіян Perfecto та electronic. 

Підписання в склад ще одного росіянина не слід навіть розглядати, бо хімічна атака, яку обіцяв вчинити проти NAVI Олександр Петрик — то страшна зброя стримування =). 

Тож найбільш логічним варіантом, який обговорюється спільнотою, є заміна sdy на іншого українця з академічного складу NAVI Junior. Пророкують, що такою заміною стане Андрій nipl Кухарський. 

Показники гравця за останні 6 місяців.

Гравець потрапив на HLTV лише у 2022 році й відтоді показники його ефективності стрімко зростають. Особливо прискорився цей ріст в останні місяці гри і на цей час за сумою показників гравець поступається тільки лідеру NAVI Олександру s1mple Костилєву, значно випереджаючи всіх інших гравців дорослого складу NAVI.

Зростання ефективності nipl за останні місяці.

Звісно, порівнювати статистику молодого гравця зі статистикою гравців основного складу  NAVI можна тільки умовно, бож їх статистика базується на грі проти команд рівня ТІР-1 у той час, як статистика nipl зроблена на грі проти переважно академій інших клубів та команд другого дивізіону. 

Слід також пам’ятати, що в NAVI на лаві запасних все ще сидить Данило headtr1k Валітов, який хоч і не збігається за роллю з sdy, проте є молодим, перспективним і вже обстріляним на великих турнірах гравцем з чудовими показниками результативності.

Показники гравця за останні 6 місяців.

Розглядаючи перспективи заміни sdy в NAVI можна досить просто спрогнозувати подальший розвиток подій. Якщо український клуб наважиться звільнити досвідченого Оруджева, який дуже старається, але не вражає своїми ігровими показниками, то він не матиме реальної альтернативи підписанню одного з гравців своєї академки. 

NAVI підійде тільки дуже скіловий російськомовний гравець, але не росіянин, проте всі такі гравці в полі зору не підходять по ряду причин.

Казахстанець Buster не грав останні пів року, а до того мав показники гірше ніж зараз у sdy. Hobbit прив’язаний до складу Cloud9 і його тренера і вочевидь не захоче переходити в NAVI вже не кажучи про ціну, яку за нього запросять американці. Чудовим вибором міг би бути YEKINDAR, проте ця можливість вочевидь втрачена, бо навколо гравця Liquid будує своє майбутнє. 

Показники гравця за останні 6 місяців.

З активних українських гравців NAVI могли б взяти когось з колишніх Akuma, проте ненависть NAVI до них настільки сильна, що цей варіант ми вважаємо абсолютно неможливим. Інші українські гравці для NAVI темні конячки без досвіду ТІР-1 турнірів, що автоматично унеможливлює їх підписання клубом.

В результаті у NAVI залишається тільки єдиний варіант — брати гравця зі свого академічного складу, проте кого саме оберуть NAVI спрогнозувати досить складно. І nipl і headtr1k є гарними кандидатами, які могли б досить легко адаптуватися і підсилити чорно-жовтих. 

На стороні nipl нереально швидкий ріст показників, що свідчить про великий потенціал гравця. На боці headtr1k досвід проти топових команд світу і теж видатні показники результативності. 

Потенційно NAVI могли б розглянути ще один, досить фантастичний, але цікавий варіант — звільнити з основного складу не тільки sdy, а і perfecto та замінити їх молодими nipl та headtr1k.

Скоріше за все, цьогорічні фінальні турніри BLAST стануть тим лакмусовим папірцем, який остаточно визначить долю sdy, а можливо і perfecto в команді. Якщо чорно-жовті знову провалять турнір, як це сталося на останньому Мейджорі в Ріо, без змін в складі точно не обійдеться. 

Читайте також: Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.