Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Президент України Володимир Зеленський розглянув електронну петицію щодо зняття санкцій відносно найбільшого українського букмекера Parimatch, які було накладено 10 березня 2023 року. 

Електронна петиція набрала потрібні для розгляду 25000 голосів. Окрім красивих формулювань Президент сказав наступне: 

Я звернувся до Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з пропозицією уважно опрацювати порушене в тексті петиції питання та за наявності підстав вжити необхідних заходів реагування. Про відповідні результати автора електронної петиції поінформує Кабінет Міністрів України.

Накладання санкцій на Parimatch стало повною несподіванкою для спільноти. Річ у тому, що до війни компанія була найбільшою на ринку України, мала офіційну ліцензію і сплачувала податки в бюджет. Після початку повномасштабної війни вона одразу пішла з російського ринку, принаймні офіційно і регулярно допомагала ЗСУ та постійно писала про це на своєму сайті.

Для кіберспорту України санкції проти Parimatch стали важким ударом, бо більшість блогерів та впливовців співпрацювали саме з цим БК. Після її виходу з ринку всі вони втратили значну частину доходу. Також Parimatch підтримував чисельні локальні турніри і навіть велику лігу академій від WePlay, яка закрилася після накладання санкцій на PM. 

Водночас з блокуванням Паріматч ряд нелегальних в Україні букмекерів продовжив вільно працювати в країні і рекламуватися у блогерів та на кіберспортивних трансляціях, водночас працюючи і на російський ринок. Залишається лише здогадуватися, що є причиною такого вибіркового блокування. 

Материалы по теме

Росіяни та білоруси не можуть нормально грати в Mortal Kombat 1, доводиться підключати VPN

Росіяни та білоруси не зможуть нормально грати в Mortal Kombat 1. Гра вийшла у ранній доступ 14 вересня і багато гравців по всьому світу почали в неї грати, проте не гравці з країн-агресорів.

Weplay Media Holding подали позов проти Президента України. Weplay Studios нагадали, що не мають жодного відношення до цієї компанії

Громадське повідомляє, що компанія Weplay Media Holding Limited, яка входить до української групи компаній Parimatch, подала позов проти президента України вимагаючи скасувати рішення про запровадження проти неї санкцій.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.