Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Громадське повідомляє, що компанія Weplay Media Holding Limited, яка входить до української групи компаній Parimatch, подала позов проти президента України вимагаючи скасувати рішення про запровадження проти неї санкцій.

Подання відбулося ще у серпні і в ньму є вимога визнати протиправним і нечинним указ від 10 березня про запровадження санкцій, зокрема щодо букмекерських компаній.

Компанія просить скасувати рішення саме в частині персональних санкцій проти неї. Weplay Media Holding Limited заявляє, що її діяльність пов’язана винятково з володінням об’єктами права інтелектуальної власності (торговельні марки, програмне забезпечення) та часткою у статутному капіталі ТОВ «Покерматч.юа».

Компанія запевняє, що не співпрацює з Росією чи Білоруссю, а її діяльність не створює загроз національній безпеці України. З погляду представника позивача, указ президента є «невмотивованим», а дії держави «видаються непослідовними і дискримінаційними».

Верховний Суд вирішив відкрити провадження та залучити до справи СБУ та РНБО.

ОНОВЛЕННЯ! Студія WePlay у себе в соціальних мережах нагадала, що не має жодного відношення до компанії Weplay Media Holding Limited. Більш детально про це йдеться в офіційній заяві. 

Водночас ця заява знаходиться на сайті Weplay Holdind на домені weplayholding.com- співзвучному фірмі, яка судиться з Президентом України, що вносить додаткову плутанину в ситуацію. 

Материалы по теме

Володимир Зеленський розглянув петицію щодо зняття санкцій з букмекера Parimatch

Президент України Володимир Зеленський розглянув електронну петицію щодо зняття санкцій відносно найбільшого українського букмекера Parimatch, які було накладено 10 березня 2023 року.

Чи виживе український кіберспорт без Parimatch? На Dexerto вийшла велика стаття на цю тему

Авторитетний англомовний портал Dexerto опублікував велику статтю, присвячену тому, як заборона букмекерської компанії Parimatch вплине на кіберспорт в Україні. Коментарі порталу дали відомі українські діячі, які не раз співпрацювали з ще нещодавно провідним букмекером країни.

БК Паріматч припинив роботу в Україні

Українська букмекерська компанія Паріматч припинила роботу на території України. Сайт компанії в Україні не працює і видає повідомлення “Шановний відвідуваче! Через юридичні причини веб-сайт Parimatch недоступний для гравців, які проживають у цій юрисдикції. Просимо вибачення за незручності.”