Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Данило ZEUS Тесленко розповів про реакцію росіян на своє звернення до них в інстаграм, а також зізнався, що тривалий час помилявся щодо Росії. Також Данило наголосив, що якщо росіяни у складі NAVI чітко не скажуть про свою правильну позицію, то це вже буде на те NAVI у яку він вклав частину себе.

«Вони смердючі сцикуни, яєць у них немає, тому я записав відео, просто щоб вони знали, що я зневажаю їх», — розповів Чемпіон Світу про реакцію росіян в тому числі своїх друзів з Росії.

На запитання про ставлення до російських гравців у складі NAVI Зевс заявив наступне: «З NAVI тяжка ситуація, у мене на це двостороння позиція. Якщо хлопці захочуть бути командою NAVI, та зможуть хай обережно, але показати свою (антипутінську) позицію, я прийму це. Але якщо буде ось так, як зараз, то це вже буде не та NAVI, у  яку я вкладав частинку себе.»

Про те, чому росіяни переважно бажають українцям зла у Зевса своя думка: «Росіяни через своє нерозуміння нас виражають свій біль, бо вони нічого не можуть зробити. Я вірю, що вони зрозуміють і вийдуть (проти влади). Всі ми стали політичними, навіть публічні геймери, які кажуть, що вони аполітичні — просто піз..ни. Скрізь війна, скрізь це мейнстрим і вдавати, особливо з Росії, що ти поза політикою — це дивно, це вже не працює. Я за те, щоб вони починали розплющувати очі. Все разом потроху вже працює — санкції, втрати близьких, потроху працють».

Нагадаємо, що раніше відбувся благодійний стрім, на якому було зібрано понад 200 000 гривень. Кошти підуть на підтримку Збройних Сил України та ТРО.

Материалы по теме

NAVI легко обіграли Outsiders і вийшли у чвертьфінал ESL Pro League Season 17

0

NAVI легко впоралися з Outsiders і вийшли в чвертьфінал EPL 17. Команда Блейда змогла перемогти на двох картах поспіль і здолати чемпіонів останнього Мейджора.

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.