Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

 YEKINDAR у твіттері повідомив про те, що деякий час тому викупив себе у Virtus.pro і скоро офіційно приєднається до нової команди.

За словами зіркового гравця, який останнім часом виступав за Liquid, процес тривав так довго через переоформлення російського клубу на іншого власника.

Оновлення моєї ситуації: Деякий час тому я викупив себе у VP, і це зайняло трохи більше часу через зміну власника. Як ви можете собі уявити, все це дуже складно, тому для здійснення наступних кроків знадобилося кілька місяців.

Я вдячний усім моїм товаришам по команді за той час, який я провів у команді, і з нетерпінням чекаю можливості оголосити про своє майбутнє дуже скоро. В захваті від цієї нової глави в моєму житті.

Читайте цікаву статтю про шахрайство в кіберспорті.  

Материалы по теме

sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.

YEKINDAR офіційно приєднався до складу Team Liquid

YEKINDAR офіційно приєднався до складу Team Liquid з CS:GO. До цього близько пів року гравець грав за Liquid в якості стендина через складнощі розірвання контракту з Virtus.pro.

Джерела повідомляють, що Virtus.pro розпустить весь склад з Dota 2 після провалу на The International

Джерела повідомляють, що російська команда Virtus.pro повністю розпустить свій склад з Dota 2 після провалу команди на турнірі останнього шансу на The International 11.