Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завдяки частці від продажів внутрішньоігрового комплекту скінів, присвячених CHAMPIONS, команди, що брали участь у Чемпіонаті Світу з VALORANT отримали від Riot Games сумарний призовий фонд більший, ніж розіграли цього року на The International 11.

На бізнес-самміті Esports на початку цього місяця глобальний керівник VALORANT esports у Riot Games, Лео Фаріа повідомив, що компанія заробила понад 20 мільйонів доларів завдяки продажу внутрішньоігрового набору і таку саму суму розподілила між командами, що брали участь у CHAMPIONS 2022. 

Команди, які взяли участь у CHAMPIONS, отримали 50 відсотків доходу, отриманого від загального продажу скінів, а також розіграли фіксований призовий фонд у розмірі 1 мільйон доларів США.

У Riot Games сподіваються, що наступного року, коли розпочнеться професійна франшизна ліга, ця сума стане ще більшою і сприятиме стабільному зростанню усієї екосистеми.

Материалы по теме

Riot Games опублікували список вправ для геймерів, які допоможуть розім’яти пальці та навіть уникнути тунельного синдрому

Riot Games поділилися кількома простими вправами для геймерів, які допоможуть розім’яти пальці, руки та зап’ястки. 

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.