Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна України перемогла на європейських відбіркових до Чемпіонату світу від федерації IESF в дисципліні Mobile Legends. Українці увійшли 16 найкращих команд світу, які восени у Румунії розіграють призовий фонд у розмірі 100 тисяч доларів.

У Чемпіонаті світу також братимуть участь команди з Індонезії, США, Бразилії, Колумбії, Єгипту, Сенегалу, Намібії, Турції, Грузії та ще 5 країн Азійсько-тихоокеанського регіону, де відбіркові ще не завершилися. 

Склад збірної з ML:

EXP Lane Defender
Jungler Vlados Poltos
Middle Sensei
Gold Lane SMETANA
Roamer Zoom 

Слід зазначити, що це вже третя перемога української команди на Європейських відбіркових до Чемпіонату світу IESF. Раніше українці перемогли в дисциплінах CS:GO та Dota 2. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.