Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Во время медиа-часа Mousesports, мы не могли упустить возможность поговорить с тренером европейской команды – украинцем Сергеем Бежановым. LMBT рассказал о подготовке команды и какие впечатления оставил по себе Snax.

Материалы по теме

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

MOUZ і FaZe зіграють у фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe і MOUZ вийшли в фінал IEM Chengdu 2024. Вже в неділю команди поборються за трофей, а переможці турніру виграють 100 тисяч доларів з 250 тисячного призового фонду.

G2 розгромили MOUZ в останньому чвертьфіналі PGL Major Copenhagen 2024

0

G2 у чвертьфіналі PGL Major Copenhagen 2024 розгромили MOUZ. На відміну від епічної заруби FaZe і Spirit днем раніше гра цих команд нагадувала побиття немовляти.

Xyp9x⁠ став помічником тренера MOUZ

0

Чотириразовий чемпіон Мейджорів Андреас Xyp9x⁠ Хойслет став помічником тренера в MOUZ. Легендарний клатч-міністр вирішив не продовжувати кар’єру гравця, а стати тренером і почав новий шлях з досить неочікуваної посади.