Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На HLTV з’явилося інтерв’ю з Андрієм npl Кухарським, який став найкращим гравцем матчу в грі проти FaZe, коли NAVI змогли вибороти путівку на Мейджор. Андрій розповів про причини покращення свого рівня, впевненість команди та мотивацію на останній  Мейджор з CS:GO. Пропонуємо вашій увазі повний переклад інтерв’ю.

Отже, насамперед я хочу вас запитати про ваші індивідуальні результати на турнірі. Ви дійсно активізувалися і ви граєте на такому рівні, якого ми не бачили від вас раніше. У чому запорука цього успіху?

Не знаю. Думаю, мені вдалося зробити менше помилок, ніж раніше на попередніх турнірах, і, можливо, на цьому все. І, звичайно, ідеї, які B1ad3 і electronic хочуть донести до мене, я розумію їх краще, ніж раніше.

Отже, ви думаєте, що це лише досвід, час і навички гри в цій системі?

Так, але попереду ще багато роботи, тому що я все ще встиг зробити кілька дурних помилок. Іноді це не видно, тому що обсервер цього не показує, але я сам бачу, що я все ще роблю багато помилок і багато дурних помилок. Тому моєю основною метою все ще є спроба зробити їх менше. І, звичайно, грати на ТІР-1 рівні важче, ніж на другому чи третьому.

Отже ви зіграли на турнірі 3-0 і пройшли кваліфікацію на Major. Ваші товариші по команді мають великий досвід, але для вас це було вперше, наскільки це хвилююче?

Я дуже схвильований. Не знаю, я просто дуже схвильований. Я не знаю, що сказати. Я зараз дуже заведений.

Вам не знадобилася третя карта, але Vertigo мала бути вирішальною картою. Це карта, на якій ваша команда ніколи не грає, тож про що це було?

У нас не так багато офіційних матчів. Я маю на увазі, що у нас там [на Vertigo] лише один матчі, і він був без мене. Але я не злякався Vertigo. Можливо, мої товариші по команді були трохи схвильовані, але я був впевнений, що буду там добре грати.

До вашої перемоги ви були фаворитами, як і FaZe, команда, яку ви щойно перемогли. Але я не був надто впевнений у вашій перемозі, особливо після того першого матчу проти Into the Breach, коли вони довели гру до овертайму. Як ви почуваєтесь з рахунком 3-0? Озираючись назад кажете: «Добре, ми зробили це, ми не програли жодного матчу»? Ви, хлопці, були настільки впевнені, що зможете перемогти без поразок, особливо після тієї першої гри, що закінчилася овертаймами?

Так, звісно. Ми були дуже спокійні, коли грали в той Inferno, не нервували. TeamSpeak був повністю спокійним. Ми знали, що виграємо цю гру. Звичайно, були хиткі моменти, але це була перша гра. А другу гру ми легко виграли, і третю гру теж, проти FaZe, яка трапилася через трохи дивну систему. Я не розумію, як ми можемо грати проти FaZe, якщо ми і вони фаворити. Так що це справді дивно. Але так, ми зробили рахунок 3-0, я був дуже впевнений, що так і вийде.

Від NAVI завжди очікують боротьбу за титули, боротьбу на кожному чемпіонаті, у якому виступає команда. І на останніх двох великих подіях ви виходили до півфіналів. Говорячи про Major, коли кожна команда прагне досягти свого найкращого рівня, свого піка, як ви думаєте, ви рухаєтесь у правильному напрямку, щоб гарно виступити на Мейджорі?

Я думаю так. Ми рухаємось у правильному напрямку щодо останнього Мейджора, і я докладу всіх зусиль, щоб виграти його, і мої товариші по команді також, тому що це останній Мейджор для них і вони також хочуть його виграти. Тому у нас велика мотивація.

Ваш перший Мейджор – це останній Мейджор CS:GO. Це для вас має якесь особливе значення?

Звичайно, тому що це мій останній шанс виграти, і ми побачимо що з цього вийде. Я не хочу говорити якісь гучні слова, але ми докладаємо всіх зусиль.

З огляду на 3-0, наскільки важливим було потрапити на етап Legend? Ви відчували, що маєте виграти найвищий посів? 

Я не думав про це і я не чув, щоб хтось про це взагалі говорив, тому, нам просто потрібно було пройти кваліфікацію на турнір.

Ви говорили, що ваш перфоменс на турнірі був результатом зростання та звикання до рівня ТІР-1 та звикання до команди, спілкування з електроніком, спілкування з B1ad3, навчанням у них та виправленням помилок. Але тактично, чи були зроблені якісь зміни до того, як ви приїхали на RMR?

Ми завжди намагаємося грати нові раунди і нам вдалося знайти нову тактику, тому що на ТІР-1 рівні ви завжди повинні щось змінювати, бо ваші суперники дивляться багато демок, вони готуються для вас, тому вам доводиться змінювати більшість тактик. Іноді це важко робити, іноді легко, але ви повинні це зробити, тому що це CS найвищого рівня.

Думаєте, це хоч трохи допомогло вам почуватися комфортніше в команді?

Спочатку мені було важко, бо в попередній команді, коли ми вивчали раунд, то могли його грати місяці три чи щось таке. А зараз ми можемо раз зіграти раунд, а далі треба міняти 50%, а потім взагалі видаляти цей раунд. Вигадувати і грати нові раунди постійно – це важко, але це частина нашої роботи.

Материалы по теме

Керівництво B8 планує вихід на ТІР-1 рівень вже у 2024-му році. Стало відомо, як капітаном команди став npl

B8 підбили підсумки 2023 року. Керівництво команди розповіло про те, як змінювалася структура гри у 2023-му, як на місце капітана прийшов колишній гравець NAVI npl і що команда в наступному році планує вийти на ТІР-1 рівень.

npl офіційно перейшов з NAVI в B8, поки на правах оренди

Український клуб B8 після тестування взяв в аренду з правом викупу колишнього гравця основного складу NAVI Андрія npl Кухарського. 17-ти річний гравець приєднався до основного складу NAVI в грудні 2021 року і на початку грав лише певні карти, але пізніше повністю замінив sdy.

B8 звільнили казахстанського легіонера і тестують на його місце колишнього гравця NAVI

Український клуб B8 звільнив зі свого складу з CS:GO свого казахстанського легіонера Альтаіра kAlash Аскарова. 19-ти річний хлопець встиг пограти за команду Dendi лише пару місяців і не показав того, що від нього очікували.

NAVI звільнять npl та можуть перейти до англомовного ростету

Портал Dexerto з посиланням на власні джерела повідомляє, що з NAVI приберуть npl після того, як у минулому сезоні команда не змогла пройти далі півфіналів на всіх елітних турнірах, де вона брала участь і після провалу (9-11 місце) на Мейджорі в Парижі.