Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найбільший портал про кіберспорт Східної Європи та один з найбільших у світі cybersport.ru остаточно пробив дно, порушивши будь-які закони людської моралі та принципи журналістики.

Всім відомий cybersport.ru знову довів свій статус «кіберспортивного смітника». З самого початку війни в Україні, портал cybersport.ru робив усе можливе, щоб ігнорувати події в Україні.

Сьогодні у новині про те, чому новий «Бетмена» не покажуть в Росії редактори порталу написали наступне:

Кіностудія Warner Bros. Entertainment призупинила реліз фільму «Бетмен» в Росії у зв’язку з гуманітарною кризою в Україні.

Підтверджуючий скріншот знаходиться у розпорядженні редакції GameInside.ua. Пізніше напис було змінено на «бойові дії».

І це саме того ранку, коли «крилаті ракети» Росії руйнують міста України, а окупаційні війська розстрілюють мирних українців прямо на вулицях. Ми нагадуємо, що для незгодних з позицією редакції завжди є можливість звільнитися. Адже Cybersport.ru, спільно з Рухабом та Virtus.pro повністю підтримують дії рашистської влади Росії.

У cybersport.ru є українська аудиторія (близько 20%). Лояльність будь-якого журналіста у першу черга має належати своїм читачам, перед якими той має відповідальність. Cybersport.ru плює в обличчя не тільки читачам з України, а й з інших країн, вводячи в оману.

Деякі з реакцій у спільноті:

Ми закликаємо усіх турнірних операторів, кіберспортивних клубів та медіа персон обірвати будь-які зв’язки з cybersport.ru. В той час коли весь світ став на захист України, у cybersport.ru вистачає духу лише на «бойові дії».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Gameinside переходить на українську мову

Цей випадок — останній цвях у труну репутації cybersport.ru. Російський кіберспортивний сайт, іди нах*й!

Материалы по теме

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

Відкриваємо збір на екіпірування для видатного кіберспортсмена Tresh.C-club, який відправляється воювати проти російських окупантів

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.