Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український мультигеймінг Natus Vincere роздала клубний одяг у лікарнях та дитячих будинках в Україні. Про це стало відомо зі сторіс генерального директора клубу Євгенія Золотарьова та твіттеру менеджерки PuckChamp Жанни Батьківни.

Представники клубу спільно з волонтерами міста допомогли тим, хто потребує ліків та їжі. Наразі повідомляють, що їм треба кур’єри для транспортування допомоги на місця. Якщо ви хочете допомогти — зверніться до Жанни.

Раніше Natus Vincere відмовилися від будь-якої співпраці з холдингом ESforce. Причиною цього рішення стала позиція російської компанії щодо ситуації в Україні.

4 березня депутат Державної Думи РФ Роман Терюшков закликав заблокувати Twitch у Росії. Він вважає, що на платформі ображають росіян та президента Росії Володимира Путіна.

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.