Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб Virtus.pro виступив з абсурдною заявою після дискваліфікації команди з ESL Pro League Season 15 з CS:GO. Як йдеться у повідомленні, що реальна причина усунення відрізняється від вказаної у офіційній заяві.

Також російська організація дозволила своїм гравцям брати участь у Лізі під нейтральним прапором.

Заява клубу конфліктує з публічно відомою інформацією. Virtus.pro належать ESFORCE, які повністю належать VK, раніше Mail.ru Group. VK контролюється діловим партнерством між страховою компанією «Согаз», нафтовою компанією «Газпром» та оборонною компанією «Ростех». Усі троє останніми місяцями були об’єктами санкцій з боку США та ЄС. Згідно з офіційними джерелами, більше 50% акцій Газпрому належать Росії, а материнською компанією для Ростєху також виступає держава.

Раніше організатори ESL Pro League Season 15 усунули Virtus.pro та Gambit Esports від участі в турнірі через кровопролитну війну в Україні. Компанія також відклала всі змагання для Східної Європи.

ESL Pro League Season 15 пройде з 9 березня до 10 квітня. Найкращі команди з різних регіонів світу розіграють $823 тис. та місце на BLAST World Final 2022. Україну на змаганнях представлять гравці Natus Vincere.

Материалы по теме

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.

ІУДИ! П’ять українських колаборантів гратимуть на російському турнірі за російські команди

Цинізм деяких українських гравців в Counter-Strike просто неможливо осягнути. Через два з половиною роки повномасштабної війни чимало професійних гравців не знаходять нічого поганого в грі за російські команди на турнірі, який організує російський букмекер.

В Росії відкрили перший державний кіберспортивний центр, де будуть вчити CS2, Dota 2 і пілотуванню FPV-дронів

В Росії відкрили перший державний центр кіберспорту, який буде повністю фінансуватися за державний кошт, а всі заняття будуть безкоштовними. Геймерів в центрі навчатимуть Dota 2, CS2 і пілотуванню FPV-дронів.

NAVI передали на допомогу ЗСУ 5 мільйонів гривень з 500 тисяч доларів, виграних на Мейджорі в Копенгагені

0

NAVI відзвітували, що разом з фондом їх власника Максима Кріпи пожертвували на оборону України 5 мільйонів гривень з 500 тисяч доларів, виграних на Мейджорі в Копенгагені.