Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) виступить організаційним партнером першого в історії матчу з кіберспортивної дисципліни FIFA 21 між футбольними грандами «Шахтарем» і «Динамо». Протистояння відбудеться 17 квітня на НСК «Олімпійський».

Кіберкласико відбуватиметься напередодні матчів основних складів команд у межах Української Прем’єр-Ліги о 14:00. «Шахтар» представить Олексій Forlan FS Мерсер, за «Динамо» зіграє Віталій Labotryas Муха. Гравці визначать найкращого у матчі формату до двох перемог, граючи за кіберспортивні аналоги «Шахтаря» й «Динамо».

Класико транслюватиметься в прямому ефірі на офіційних YouTube-каналах ФК «Шахтар» і ФК «Динамо».

Олег Рибалка, член правління UPEA:

Ми раді сприяти загальній позитивній конверсії та руху на зустрічних курсах кіберспорту і футболу, як виключно важливих соціальних явищ для сучасного суспільства. Товариства динамічного, вимогливого, інтегрованого в діджитал, в широкому сенсі цього слова.

Чудово, що команди, які уособлюють футбольну Україну, демонструють свою інноваційність і бажання знаходити нові ефективні майданчики для комунікацій зі своїми вболівальниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NAVI розгромили Astralis! Щоправда, в матчі між молодіжними командами

Нагадуємо, що у грудні 2020 року UPEA розпочала співпрацю з асоційованим членом Федерації баскетболу України – Федерацією кібербаскетболу України. Партнерство не тільки закріпить вже досягнуті результати, а відкриє можливості для ефективної співпраці у рамках кіберспортивної дисципліни та її розвитку в Україні у 2021 році.

Також уже у квітні розпочинаються групові етапи провідних змагань UPEA, зокрема Legion Шкільні та Студентські Ліги, а також Legion Кубки України з CS:GO та Dota 2.

Материалы по теме

«Динамо» перемогло «Шахтар» в українському кіберкласико

Закінчився кіберспортивний матч між українськими футбольними грандами «Шахтарем» та «Динамо», в котрому представник київського клуба BlackStar98 переміг за різницею забитих м’ячів.

Александр Зинченко обыграл ForlanFS в FIFA 20

0

Защитник и полузащитник английского клуба «Манчестер Сити» и национальной сборной Украины — Александр Зинченко — вновь продемонстрировал, что хорош не только в реальном футболе, а и в футбольном симуляторе FIFA. На этот раз украинец обыграл не другого футболиста, а профессионального киберспортсмена Алекса ForlanFS Мерсера. Последний входит в ТОР-100 лучших киберфутболистов рейтинга FIFA.gg на консоли PlayStation

[FIFA] Ufenok77 и ForlanFS выступят на eChampions League 2019

0

EA SPORTS FIFA сообщили в своей группе во Вконтакте участников группового этапа eChampions League 2019. Среди них Роберт Ufenok77 Фахретдинов и Алексей ForlanFS Мерсер. Всего в групповом этапе eChampions League 2019 примут участие 62 игрока, а честь СНГ защищать будут россиянин Роберт Ufenok77 Фахретдинов и украинец Алексей ForlanFS Мерсер. Они отправятся в Манчестер 26-27 апреля, чтобы сразится за 8 слотов