Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Защитник и полузащитник английского клуба «Манчестер Сити» и национальной сборной Украины — Александр Зинченко — вновь продемонстрировал, что хорош не только в реальном футболе, а и в футбольном симуляторе FIFA.

На этот раз украинец обыграл не другого футболиста, а профессионального киберспортсмена Алекса ForlanFS Мерсера. Последний входит в ТОР-100 лучших киберфутболистов рейтинга FIFA.gg на консоли PlayStation 4.

Тем не менее Зинченко одолел киберфутболиста со счетом 4:3. Запись матча доступна ниже:

 

Материалы по теме

Вийшов трейлер EA SPORTS FC24 — нащадка симуляторів футболу FIFA, але без ліцензування Федерацією футболу

0

EA Games представили офіційний трейлер свого нового симулятора футболу EA SPORTS FC24. Нова гра буде продовженням легендарної серії FIFA, але тепер розробник ігор не має контракту з всесвітньою Федерацією футболу, тому гра змінила назву.

Electronic Arts презентували новий логотип свого нового футбольного симулятора EA Sports FC

Electronic Arts презентували новий логотип свого культового симулятора футболу. Нагадаємо, що через закінчення контракту з FIFA, цього року віртуальний футбол від EA Games змінює назву на EA Sports FC, або просто FC.

Футбольний симулятор EA Sports FC вийде без російськомовних коментаторів

0

Наступна версія футбольного симулятора від EA Games вийде без російськомовних коментаторів, про це повідомив один з російських журналістів Костянтин Геніч, який брав участь в озвучуванні попередніх частин гри.

NIP перемогли fnatic і стали чемпіонами на EA Sports Cup з FIFA 2×2

0

У Лондоні відбувся офіційний Чемпіонат Світу з FIFA у форматі 2х2 від EA Games. В турнірі брало участь 20 колективів, які боролися за призовий фонд у розмірі 250 тисяч доларів США та кубок чемпіонів.