Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Vavle випустили карколомний патч, який вносить лише кілька, але дуже значущих змін в гру, які можуть кардинально вплинути на всю кіберспортивну сцену.

  • Для початку змінюється маппул і так, ніхто не прибирає Міраж, прибирають Dust2. Вже на Paris Major 2023 олдскульну карту замінить Anubis.
  • Друга важлива зміна — в магазині AWP тепер буде лише п’ять куль (було 10)
  • Третя зміна —  M4A1-S тепер завдає менше шкоди на великих дистанціях.

Безумовно всі три зміни значно вплинуть на професійну кіберспортивну сцену і викличуть багато суперечок, бо виглядають досить кардинальними.

Цікаво, що у двох останніх змінах Valve фактично скопіювали свого конкурента VALORANT. Там аналог AWP, який називається Оператор, також має лише п’ять патронів в магазині. Своєю чергою аналог M4A1-S під назвою Фантом також не вбиває з одного пострілу в голову і його шкода також зменшується з відстанню. 

Це вже не перший вплив VALORANT на CS:GO. Раніше Valve суттєво розширила налаштування прицілив, фактично скопіювавши ідеї з VALORANT. 

Читайте також: Найкращий Мейджор в історії? Аналізуємо плюси та мінуси IEM Rio Major 2022

Материалы по теме

Casper розповів, як його спочатку запросили на The International 11, а потім не взяли, бо почав піднімати складні питання

Роман Casper Лєпьохін розповів, як його запросили працювати на The International 11, як він вніс пропозиції і як його в результаті не взяли. Вчинки Vavle відомий коментатор Dota 2 порівняв з вчинками своїх дітей, яким 14 років на двох.

Battle Pass до The International 11 з’явиться 1 вересня. Що це означає для TI

Vavle офіційно повідомила про те, що Battle Pass до The International 11 буде випущено 1 вересня. Нагадаємо, що саме завдяки бойовій перепустці, яку купують уболівальники, кожного року формується феноменальний призовий фонд головного турніру року. Valve надає призовий у розмірі 1,6 мільйона доларів, а далі сума збільшується завдяки тому, що частина грошей від продажів Battle Pass

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.