Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

12 гонщиків з України у складі Національної збірної братимуть участь у Всесвітніх автоспортивних іграх FIA MOTORSPORT GAMES 2022, які будуть проходити у Франції з 26 по 30 жовтня.

Українці заявили про свою участь у 9 дисциплінах із 17. Зокрема, дріфтинг, картинг Sprint Jr, автослалом, картинг-слалом, картинг Sprint Sr, кільцеві гонки F4, цифрові кільцеві гонки ESport, кільцеві гонки GT, кільцеві гонки Touring Car.

Конкуренцію спортсменам з України складуть учасники із 72 країн. Саме стільки заявок подано на Всесвітні ігри-2022.

Через війну більшість спортсменів Національної збірної не мали можливості повноцінно тренуватися та готуватися до участі у своїх дисциплінах. Утім це їх аж ніяк не зупиняє, а навпаки — ще більше мотивує. Кожен з них збирається гідно представити країну та показати хороший результат, щоб на подіумах своїх дисциплін гордо підняти синьо-жовтий прапор.

Додамо, востаннє такі масштабні Всесвітні ігри від FIA відбувалися 2019 року. Тоді Україна брала участь лише у двох дисциплінах, одна з яких — дріфтинг. І саме український дрифтер Дмитро Іллюк отримав золото. Цього разу він також виступає у складі Національної збірної й збирається підтвердити свою перемогу.

Читайте також: Кіберспорту виповнилося 50 років? Розповідаємо про самий перший турнір з комп’ютерних ігор

Материалы по теме

Представлена офіційна машина укранця Девіда Пастухова, що виступить на Всесвітні Іграх ФІА в Марселі

На Всесвітні Іграх ФІА в Марселі, які відбудуться 26-30 жовтня 2022 року братиме участь український сімрейсер Девід Пастухов, окрім нього у турнірі братимуть участь спортсмени з 54 країн світу.

Завдяки кіберспорту у Гонконзі успішно запровадили програму боротьби з незаконними вуличними автоперегонами

За підтримки Програми грантів FIA Sport Grant і Департаменту внутрішніх справ уряду HKSAR, Гонконгська автомобільна асоціація (HKAA) запустила «Програму розвитку молоді цифрового автоспорту». Мета програми дати молоді можливість випробувати автомобільний спорт та боротися з незаконними перегонами на вуличних автомобілях, які загрожують безпеці дорожнього руху.

Впервые представитель Украины будет соревноваться за звание «лучшего гонщика» в мировых виртуальных гонках

В январе 2021 Международная автомобильная федерация объявила о возобновлении чемпионата «Всемирных автоспортивных игр», великого события для мира гонок, которая будет состоять из 18 дисциплин: дрифтинг, гонки на выносливость, ралли, виртуальные гонки, гонки на болидах Формулы-4 и автомобилях класса «Гран Туризмо» и т.д.