Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На Всесвітні Іграх ФІА в Марселі, які відбудуться 26-30 жовтня 2022 року братиме участь український сімрейсер Девід Пастухов, окрім нього у турнірі братимуть участь спортсмени з 54 країн світу.

Сергій Буцев створив неймовірну красиву та патріотичну машину для виступу українського гонщика.

Тренує пілота Максим Ефанов! 

Вигляд машини

Відео презентації машини

 

Читайте також: Олександр XBOCT Дашкевич зробив заяву про війну в Україні на офіційній російськомовній трансляції The International 11. Реакція чату

Материалы по теме

12 гонщиків з України візьмуть участь у Всесвітніх автоспортивних іграх FIA MOTORSPORT GAMES 2022 у Франції

0

12 гонщиків з України у складі Національної збірної братимуть участь у Всесвітніх автоспортивних іграх FIA MOTORSPORT GAMES 2022, які будуть проходити у Франції з 26 по 30 жовтня.

Чемпіон України запрошує на Благодійну Гонку на підтримку Госпітальєрів

11-го червня відбудуться благодійні перегони організовані Чемпіоном України з одної з версій сімрейсингу 2021 року Домініком Хорошавіним в кооперації з військовослужбовцями ЗСУ. Головна мета перегонів — збір коштів на підтримку медичного батальйону «Госпітальєри«.

Завдяки кіберспорту у Гонконзі успішно запровадили програму боротьби з незаконними вуличними автоперегонами

За підтримки Програми грантів FIA Sport Grant і Департаменту внутрішніх справ уряду HKSAR, Гонконгська автомобільна асоціація (HKAA) запустила «Програму розвитку молоді цифрового автоспорту». Мета програми дати молоді можливість випробувати автомобільний спорт та боротися з незаконними перегонами на вуличних автомобілях, які загрожують безпеці дорожнього руху.