Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Epic Esports Events наконец-то анонсировали RMR-турнир по CS:GO, который они проведут совместно с Федерацией Киберспорта России. Сообщество неоднозначно восприняло эту новость.

Довольно резко высказался сооснователь Maincast и комментатор Виталий v1lat Волочай, который не понимает каким образом Epic League будет проведена совместно с ФКС РФ:

О вопросе компетенции Федерации Киберспорта порассуждал так же и Виктор GodHunt Волков:

Игорь SL4M Сопов так же подколол организаторов, написав следующее:

Олександр petr1k Петрик же заявил, что этот турнир будет лучше самого мейджора:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Epic Esports Events анонсировали RMR-турнир, который проведут совместно с Федерацией Киберспорта России

Призовой фонд Epic League составит 40 000 долларов, команды будут играть по швейцарской турнирной системе. Команды, которые получили приглашение в закрытые квалификации будут анонсированы позже.

 

Материалы по теме

Valve планують відмовитися від турнірів RMR. Прогнозуємо, як виглядатиме нова система відбіркових на Мейджори з 2025 року

Ймовірно, починаючи з 2025 року, Valve змінить систему відбіркових на Мейджори. Деякі джерела, серед яких і відомий журналіст Річард Льюїс, повідомляються, що турніри RMR буде скасовано, а команди будуть проходити на Чемпіонати світу за рейтингом Valve.

ВІДЕО! Поразка Monte на RMR – як це було

0

Monte опублікували влог з RMR на Мейджор в Копенгагені, де команда прикро програла і не змогла вийти на Чемпіонат світу. У влозі можна побачити всі проблеми з якими стикнулися хлобці, їх тренування, молодого гравця і емоції від прикрої поразки.

Команда українця Qweall, яку зняли з RMR, закликала притягнути організатора турніру PGL до відповідальності

Алжирська команда 15 Average Gaming, яка виграла близькосхідні кваліфікації RMR і була знята з азійського RMR через неможливість українця Qweall відвідати лан-турнір в Шанхаї, звинуватила PGL у халатному відношенні і закликала до відповідальності турнірного оператора.

Через неможливість гравця виїхати з України, PGL зняли команду з азійсько-тихоокеанського RMR

0

PGL зняли дві команди з азійсько-тихоокеанського RMR, який має розпочатися 26 лютого. Серед них була і команда 15 Average Gaming, за яку виступає 22-річний українець Владислав Qweall Півкін, відомий своїми виступами за Spirit Academy і команду Taipan, яку пов’язували з договірними матчами.