Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard презентувала нову гру серії Call of Duty, а саме Call of Duty: Modern Warfare II та розповіла про свої доходи від популярної серії ігор. За час існування COD, Activision Blizzard вдалося зібрати дійсно великий врожай.

За даними Activision, франшиза Call of Duty за час свого існування заробила понад 30 мільярдів доларів, було продано понад 425 мільйонів копій ігор серії. З моменту запуску Warzone в неї зіграло 125 мільйонів гравців, і понад 650 мільйонів шанувальників завантажили Call of Duty: Mobile по всьому світу. 

З Modern Warfare II Activision планує розпочати нову еру для франшизи CoD. Шанувальники також можуть очікувати на уніфікований движок у майбутньому, що означає, що ігровий процес CoD буде виглядати послідовним незалежно від розробника за лаштунками. Сподіваємося, що нова гра буде якісною, та продовжить успіх серії. 

Офіційний трейлер Call of Duty: Modern Warfare II 

Читайте також про те, що Riot випустить серіал про зйомки анімаційного серіалу Аркейн.

Материалы по теме

Blizzard прибере лутбокси з Overwatch та Overwatch 2. Раніше компанія заробила на них понад мільярд доларів

Стало відомо, що Blizzard прибере лутбокси з Overwatch у найближчому оновленні, тако ж лутбоксів не буде й у наступній частині гри Overwatch 2, на яку перейде вся екосистема після її виходу.

Ігри Blizzard переїдуть в Steam? Деякі ознаки натякають на ймовірність такого розвитку подій

Activision завела сторінку в Steam через чотири роки після появи цієї функції, геймери вирішили, що Microsoft, яка купує Activision, вирішила перевести свої ігри у Steam і, можливо, навіть відмовитися від власного сервісу Battle.net.

Blizzard роздасть ключі для бета-тестування Diablo IV за татуювання у стилі гри

Blizzard запустили карколомну за креативністю акцію, яка буде проходити в ряді міст світу з 16 липня по 10 вересня. Акція називається  DIABLO HELL’S INK і полягає у тому, що фанати можуть зробити собі унікальні тату у стилі гри та отримати запрошення на тестування Diablo 4, тобто пограти в гру задовго до її офіційного релізу.

Як народилася та помирала MOBA від Blizzard, якій передрікали перемогу над Dota 2 та LoL. Коротка історія Heroes of the Storm

Blizzard перевели свою MOBA Heroes of the Storm у розділ класичних ігор і це означає, що як бізнес для розробника гра втратила сенс і у майбутньому буде отримувати лише мінімальну підтримку, а про появу нових героїв, контенту, зміни у балансі вже не йдеться.