Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Студія Riot Games анонсувала серіал Bridging The Rift, присвячений створенню анімаційного серіалу Аркейн. Історию підготовки анімаційного шоу по всесвіту League of Legends випустять на YouTube.

Як було оголошення на офіційній сторінці Аркейна в твіттері, прем’єра першого з п’ятих епізодів Bridging The Rift відбудеться 4 серпня. Останні серії будуть виходити раз у тиждень щочетверга. Інші деталі шоу не розкриваються.

Аркейн — це анімаційний серіал Riot Games по всесвіту League of Legends, який спричинив фурор і здобув чимало премій. Прем’єра шоу відбулася 7 листопада 2021 року на Netflix. Пізніше автори серіалу анонсували другий сезон, проте дати його виходу поки невідомі.

Читайте також про рекорди, які ставить Diablo Immortal.

Материалы по теме

Чемпіон світу з League of Legends назвав свого сина на честь улюбленого героя гри

Гравець з нікнеймом Ambition, який виграв Чемпіон світу Worlds з League of Legends у 2017 році, а зараз перебуває на пенсії, назвав свого новонародженого сина на честь свого улюбленого героя в LoL.

Riot довічно забанили тренера TSM з League of Legends за те, що він крав гроші з зарплат гравців

Riot Games довічно забанили Пітера Джана у кіберспорті по League of Legends. Причиною стала крадіжка грошей з зарплат гравців команди, що підтвердило і незалежне розслідування.

Дивіться першу серію фільму про створення феноменального анімаційного серіалу Arcane. Коротко переказуємо про що там йшлося

На youtube вийшла перша серія надзвичайно цікавого фільму про створення грандіозного анімаційного серіалу Arcane. Створений за мотивами гри League of Legends Аркейн зібрав безліч призів та отримав шалену любов від глядачів Netflix.

Іван Johnta Шевцов розповів про систему турнірів у грі VALORANT та назвав суми призових, які можна виграти

Іван Johnta Шевцов в черговому блозі розповів про структуру турнірів у VALORANT та скільки грошей можна виграти на турнірах від Riot Games.  Наприклад чи знали ви, що на головному турнірі року CHAMPIONS гравці отримують не лише призовий фонд, а і половину прибутку Riot від продажу скінів, присвячених турніру?  Так минулого року призовий фонд CHAMPIONS склав