Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ALTERNATE aTTaX стали чемпионами Eden Arena: Malta Vibes Week 2. В финале соревнования немецкий коллектив обыграл Endpoint со счетом 2:1 по картам.

Немцы вышли в стадию плей-офф с первого места группы D, а там одолели ALTERNATE aTTaX, HellRaisers и Endpoint. Все матчи закончились со счетом 2:1 по картам.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Известный бразильский кастер Gaules опубликовал открытое письмо с извинениями

Сетка плей-офф:

Вторая неделя Eden Arena: Malta Vibes прошла в период с 9 по 13 июня в онлайне. 16 команд сражались за общий призовой фонд в размере $40,000.

Распределение призового фонда:

  1. ALTERNATE aTTaX – $25,000;
  2. Endpoint – $10,000;
  3. HellRaisers – $2,500;
  4. forZe – $2,500.

Источник

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.