Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналитик FaZe Clan Вячеслав Innersh1ne Бритвин опубликовал скриншот из CS:GO, в котором продемонстрировал тренерский баг, ранее считался устраненным. Изображение он опубликовал во своем Telegram.

Баг с камерой в режиме наблюдателя позволяет пользователю смотреть за матчем в режиме «свободный просмотр», который не привязанной к игроку. Впервые о нем стало известно в сентябре 2020 года, однако многие деятели соревновательной сцены CS:GO уверяют, что сообщали Valve о проблеме с 2016-го.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Известны победители конкурса Dreams & Nightmares по скинам для CS:GO — сумма призовых составила $1,700 000

Как выяснила ESIC, уязвимостью пользовались некоторые тренеры профессиональных команд, в том числе тренер FaZe Clan Роберт RobbaN Дальстрём. Из-за это Innersh1ne исполнил его обязанности, где, на PGL Major Stockholm 2021.

Материалы по теме

Акції FaZe Clаn впали до $0,75 за акцію і американський клуб найближчим часом може вилетіти з біржі

Кіберспортивний клуб FaZe Clаn знаходиться на межі банкрутства, акції компанії, які лише влітку тріумфально вийшла на біржу та стала публічною, впали до  $0,75.

FaZe Clan підписав угоду про партнерство з Porsche

Не такі погані справи в кіберспорті, як ми чуємо останнім часом. Один з провідних кіберспортивних клубів світу FaZe Clan оголосив про підписання угоди з преміальним німецьким автомобільним брендом Porsche.

2022 став важким роком для кіберспорту — публічні кіберспортивні компанії втратили більше половини вартості

Добігає кінця 2022 рік і вже можна відзначити, що він став поворотним в нестримному зростанні надій на світле майбутнє кіберспорту. Все частіше західні джерела ставлять під сумнів оптимістичні прогнози розвитку галузі, масла у вогонь підливає стрімке падіння акцій кіберспортивних компаній, які стали публічними, тобто вийшли на біржу.

FAZECLAN LO$E$ — Forbes розповіли, як і чому обвалилися акції FAZE, ми переклали у скороченому вигляді

Forbes опублікували велику статтю з назвою FAZECLAN LO$E$. В статті йдеться про те, що справи в компанії, яка у 2022 році з тріумфом вийшла на біржу і вартість якої оцінювалася у мільярд доларів США йдуть дуже погано.