Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор в дисциплине CS:GO Андерс Anders Блюм поделился своими впечатлениями о последних матчах Natus Vincere. Об этом стало известно из Twitter-аккаунта Блюма.

Смотреть, как NAVI играют в Counter-Strike — это физически больно. Я мог бы подать в суд на них в ближайшем будущем, я думаю, у меня есть достаточно веские доводы. У них в команде одни из самых индивидуально сильных игроков, но, бл**ь, они изо всех сил пытаются сделать слишком много во многих играх.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Я несколько раз могла вообще уйти из Virtus.Pro». Большая беседа с Mrs. Marple о красоте, хейтерах и тех, кто отказывал ей в интервью.

Напомним, что сегодня команда Natus Vincere с трудом одолела Nemiga Gaming в полуфинале верхней сетки плей-офф RMR-турнира WePlay! Clutch Island со счётом 2:1 и вышла в «финал винеров» турнира.

Материалы по теме

Інтерв’ю з новачком NAVI Андрієм npl Кухарським з IEM Katowice 2023

NAVI потужно стартували в груповій стадії IEM Katowice 2023 і всю увагу прикуто до новачка команди Андрія npl Кухарського, який тягнув команду на дно на початку року, проте показав не погану гру на турнірі в Польщі. Всі розуміють, що саме від його прогресу буде залежати, чи зможуть NAVI знову стати претендентами на титули, чи «епоха

NAVI легко здолали Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023

0

Natus Vincere без особливих проблем впоралися з Liquid і гарантували собі вихід у Play-off IEM Katowice 2023. Команда Блейда почала з дуже легкої перемоги на Inferno і мала лише незначні проблеми на Anubis, проте змогла отримати перемогу у додаткових раундах і завершити зустріч з рахунком 2-0.

Ще один колаборант — українець Володимир Noone Міненко буде грати за російську команду на російській лізі

Колишній гравець NAVI, українець, про правильну позицію якого неодноразово казали в команді чорно-жовтих, дійсно перейшов на темну сторону, приєднавшись до російської команди Darkside. Володимир Noone Міненко не тільки приєднався до росіян під час війни, а і буде брати участь у лізі від російського букмекера, який пов’язаний з людьми з уряду країни-терориста.

NAVI звільнили двох українців і казахстанця зі складу з Dota 2

NAVI у не властивій їм манері з невластивими клубу формулюваннями звільнили ядро свого складу з Dota 2. Шукати нові можливості пішли два українці V-Tune та laise, а також казахстанець Nicky`Cool.