Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известная королевская битва от компании Respawn недавно отметила свою вторую годовщину и преодолела отметку в 100 млн игроков.

Об этом Apex Legends сообщила у себя в официальном аккаунте в твиттере:

Релиз Apex Legends состоялся в феврале 2019 года и проект моментально стал хитом. Игра набрала первые 10 млн игроков всего за три дня с момента выхода.

На достижение отметки 25 млн игроков ей понадобилась неделя.

Apex Legends доступна на ПК, PS4, Xbox One и Nintendo Switch. В игре есть 16 игровых персонажей, три разные карты, и сейчас продолжается восьмой сезон.

В будущем Apex Legends должна перебраться и на мобильные платформы.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: v1lat: «Премиум-партнерство в топовый двухнедельный турнир может составлять $170,000»

Напомним, что недавно про-игрок в Apex проиграл матч за выход в финал из-за непонимания родителей.

Материалы по теме

Стрімер здолав шлях від найнижчого до найвищого рангу у Apex Legends лише протягом одного стріма, граючи у випадкових командах

Багато гравців, застрягши на якомусь рангу жаліються, що не можуть пройти далі через поганих тіммейтів і кажуть, що піднятися можна тільки граючи в паті. Проте стрімер Wxltzy спростував це, піднявшись з найнижчого рангу в Apex Legends до найвищого лише протягом одного стріма, граючи за випадкові команди.

50+ найкращих моментів ALGS Championship 2022 — Чемпіонату Світу з Apex Legends

0

Вийшло відео з найкрутішими хайлайтами (класними моментами) Чемпіонату Світу з Apex Legends. Якщо ви не маєте бажання дивитися багатогодинні трансляції, а просто хочете насолодитися грою топових гравців у, можливо, найкращу королівську битву, обов’язково подивіться це відео, воно того варте.

Чутки: Respawn Entertainment планує випустити одиночний FPS за мотивами Apex Legends

З’явилися чутки, що популярна гра Apex Legends у жанрі Battle Royale від Respawn Entertainment отримає спін-офф. Нещодавно на офіційному веб-сайті Respawn з’явилося кілька вакансій, які вказують на те, що студія розробляє спін-офф шутера для одного гравця і це буде гра по сюжету Apex Legends.

Білоруський кіберспортсмен підтримав Україну на Чемпіонаті Світу з Apex Legends

На Чемпіонаті Світу з Apex Legends білоруський кіберспортсмен Кирило 9impulse Костів, який виступає за ZETA DIVISION, показав на трансляції значок з написом stand with Ukraine у кольорах українського прапора.