Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Арнольд Шварценеггер та Міла Йовович знялися у новорічному відео від Wargaming. У відео ви не знайдете жодного танка, корабля чи аероплана, тільки зірки Голівуду, зворушлива історія та новорічний настрій.

 

Читайте також: Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Материалы по теме

Riot Games купила Wargaming Sydney. Студія займеться розробкою VALORANT та League of Legends

Компанія Riot Games купила Wargaming Sydney — австралійський підрозділ компанії Wargaming широко відомої своїми хітами Світ Танків та Світ Кораблів.

Wargaming переведе українців на європейські сервери та виділить RU-регіон в окремі клієнти ігор з назвами «Мир Танков» та «Мир Кораблей»

Компанія Wargaming повідомила, що українські гравці World of Tanks, World of Warships і інших ігор компанії зможуть перенести свої акаунти з регіону СНД на європейський.

Російський суд засудив автора читів до Word of Tanks на 2,5 років попри відмову Wargaming від звинувачень

В Росії вперше в історії посадили у тюрму за скоєння кіберзлочину в ігровій індустрії. Андрій Колмаков отримав реальний термін ув’язнення строком на два роки шість місяців за створення читів для ігор Word of Tanks та Word of Warships.