Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер команды NAVI Андрей B1ad3 Городенский поделился своими мыслями по поводу ситуации с Akuma, и выступил в защиту Александра Psycho Злобина.

B1ad3:

«Я считаю, что там не все игроки знают о том, что происходит, типа кто-то играет с радаром. Их капитан, 🇺🇦 Psycho, не в курсе, он просто коллит и типа радуется, что всё получается.

Возможно все сделано так, потому что, меньше свидетелей — меньше шансов, что тебя поймают».

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: B1ad3: «Akuma точно играли на турнире с читами. Я уверен в этом на 400 процентов»

Многие про-игроки CS:GO заподозрили Akuma в нечестной игре во время EPIC CIS League Spring 2021. Говорят, что во время матчей команда получала информацию о местоположении соперников из сторонних источников.

Материалы по теме

Вийшло досить важливе оновлення CS:GO в якому послабили M4A1-S та внесли багато змін на карті Ancient

В черговому оновленні CS:GO розробники досить суттєво знизили ефективність M4A1-S зменшивши об’єм магазина з 25 до 20 патронів. Також значних змін зазнала карта Ancient.

Легендарний GeT_RiGhT розповів про своє ставлення до VALORANT та провів паралелі з CS:GO

Легенда CS 1.6 та CS:GO висловив свою думку щодо VALORANT та її конкуренції з CS:GO Valorant добре підходить для гравців у CS:GO, каже GeT_RiGhT. Суперзірка також вважає, що CS:GO і Valorant не повинні ворогувати один з одним.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.

B1ad3⁠ уникнув питання щодо того, як в NAVI уживаються російські і українські гравці під час війни. Повний переклад інтерв’ю на HLTV.org

Чинні чемпіони Major отримали шанс захистити свій титул у Бельгії і тренер Андрій «⁠B1ad3⁠» Городенський вважає, що у них є гарний шанс зробити це.